Новини Великодедеркальської громади

Пам'ятаємо

Рік тому, 29 жовтня 2022 року, в районі населеного пункту Павлівка Донецької області внаслідок мінно-вибухової травми несумісної з життям, загинув вірний син України – Володимир МАТЕВОЩУК - солдат-гранатометник 68-ої окремої єгерської бригади з позивним Десант.

09:16 30.10.2023

Диктант національної єдності 2023

Мова — це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова — це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, найцінніше надбання віків, мова - це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу.» - писав Олесь Гончар.

14:31 27.10.2023

Робоча зустріч голови районної військової адміністрації та голови громади

Про готовність закладів соціальної, медичної та освітньої сфер до осінньо-зимового періоду говорили голова ОТГ Юрій Панасюк та начальник Кременецької РВА Віталій Кудлак під час робочої зустрічі.

16:40 26.10.2023

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Забезпечення права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на виховання в сім’ї є одним із головних питань, яке потребує системної роботи та взаємодії суб’єктів, уповноважених у сфері захисту прав дитини.

13:34 26.10.2023

Нарада щодо відпрацювання дієвих механізмів співпраці та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

Сьогодні відбулася робоча нарада щодо відпрацювання дієвих механізмів співпраці та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

17:08 23.10.2023

Учні Матвіївського ЗЗСО на обласному марші патріотів

З метою посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді 20 жовтня Курінь "Чаєнята" Матвіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник - Андрій Кузьменюк, виховник - Марія Гачкевич, взяли участь в обласному марші патріотів під гаслом: «Ми - юнь Тернопілля, ми - діти козацького роду, ми - майбутні захисники України» в рамках проведення заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед закладів загальної середньої освіти області, який відбувся у м. Чортків.

09:08 23.10.2023

Сьогодні відбулася двадцять сьома (позачергова) сесія VIII скликання

Сьогодні відбулася двадцять сьома (позачергова) сесія VIII скликання. Загалом на порядку денному було близько трьох десятків питань, що потребували розгляду. Першочергово обговорювались питання, що стосуються бюджету на 2023 рік: зміни до бюджету громади, зміни до фінансового плану КНП Великодедеркальської сільської ради «Великодедеркальська комунальна лікарня», затвердження договору про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів між Лопушненською та Великодедеркальською сільськими радами.

15:42 18.10.2023