Новини Великодедеркальської громади

Дата: від до Скинути

Бізнес Тернопільщини використовує у своїй роботі понад 11 тисяч касових апаратів

Станом на початок вересня на території Тернопільської області платниками податків зареєстровано 11355 реєстраторів розрахункових операцій. З них класичних касових апаратів зареєстровано 4020 у 2775 суб’єктів господарювання, з яких 419 юридичних осіб та 2356 фізичних осіб. У серпні 2023 року платниками податків зареєстровано 68 класичних реєстраторів розрахункових апаратів та скасовано 74.

12:02 11.09.2023

Як отримати діапазон фіскальних номерів, які будуть формуватися фіскальним сервером ДПС в режимі офлайн?

Перша порція зарезервованих номерів діапазону фіскальних номерів, cформованих фіскальним сервером (далі – Діапазон) для програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО) формується фіскальним сервером автоматично на запит ПРРО для отримання резервних номерів, який є службовим документом, створення якого ініціюється відповідною командою ПРРО, або у відповідь на службовий документ з типом «Відкриття зміни».

12:01 11.09.2023

Набрала чинності Методика визначення шкоди та збитків, завданих особистим селянським господарствам та фермерським господарствам, що зареєстровані як фізичні особи - підприємці, внаслідок збройної агресії російської федерації

18 серпня 2023 року набрала чинності Методика визначення шкоди та збитків, завданих особистим селянським господарствам та фермерським господарствам, що зареєстровані як фізичні особи - підприємці, внаслідок збройної агресії російської федерації, яка затверджена наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 червня 2023 року № 1328, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 липня 2023 року за № 1182/40238 .

18:50 07.09.2023

Брошура Міністерства оборони "Родинам захисників"

Важливо, щоб рідні та близькі наших Воїнів були впевнені у їх безпеці та не перебували в невідомості. Тому, аби уникнути зайвих хвилювань, Директоратом інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міністерства оборони України спільно із Головним управлінням морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України, за сприяння Громадської організації “Громадський рух “Жіноча Сила України”, Служби психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців та за підтримки Світового Конґресу Українців підготовано кілька важливих порад.

18:40 07.09.2023

У День воєнної розвідки України Президент Володимир Зеленський вручив високі державні нагороди

У День воєнної розвідки України Президент Володимир Зеленський зустрівся з військовослужбовцями Головного управління розвідки Міністерства оборони України та вручив високі державні нагороди.

16:21 07.09.2023

Проведено ямковий ремонт дороги Т20-08 у межах громади

На замовлення Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області працівники АВАКС ПРОФ виконують ямковий ремонт дороги Т20-08 на ділянці Мізюринці - Великі, Малі Дедеркали - Михайлівка пневмоструменевим методом. Це оптимальний спосіб швидко та якісно ліквідувати неглибокі вибоїни. За допомогою спеціального обладнання дорожники заповнюють заглибину сумішшю бітумної емульсії та щебеню під високим тиском.

16:44 06.09.2023