Мізюринська загальноосвітня школа І ступеня

Школу в селі Мізюринці було засновано в кінці ХІХ століття. В 1930 році, за кошти сільської громади, було завершено будівництво шкільного закладу (двоповерхового будинку), який відрізнявся від загальної сільської архітектури. До Другої світової війни територія села Мізюринці була підпорядкована Польщі. У часи польської окупації вчитель Козубський Іван Микитович з дружиною і дітьми проживав на другому поверсі, на який входили через двоповерхову прибудову (ганок).

У 1940 році класи були у всіх кімнатах, бо школа стала семирічною. Навчання проходило у дві зміни. До школи у цей час ходили також учні п'ятих-сьомих класів із сусіднього села Радошівки.

З 1963 року тут знаходиться Мізюринська початкова школа. У 1963-1964 роках у школі навчалося 60 учнів.

Старожили села з вдячністю і повагою згадують перших післявоєнних вчителів: Михайла Захаровича Галана, Андрія Матвійовича Бойчука, Дмитра Савовича Лавренюка, Олексія Савовича Лавренюка, Констянтина Констянтиновича Новосаденка, подружжя Галину Степанівну та Івана Гнатовича Пелешків. Випускники, яким на даний час 70-75 років з великою шаною ставляться до Катерини Арсенівни Станіславенко, яка працювала в Мізюринській школі 40 років, проживає й досі в селі.

У школі здобували перші ази науки такі відомі люди: письменник-поет Андрій Трохимович Боб'юк, заслужений працівник культури України, лауреат Всеукраїнської премії ім. Д. Яворницького відомий музеєзнавець, краєзнавець Венедикт Антонович Лавренюк.