Вовківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - дошкільний навчальний заклад"

Школу в с. Вовківці було засновано в кінці XІX століття. Спочатку вона знаходилась  в старенькій селянській хатинці під соломою.

Пізніше початкова школа була розташована в панському  маєтку Чесновських.  Після визволення села від німецько – фашистських загарбників з  1944 року по 1986 рік  в цьому будинку була розміщена  Вовківська початкова школа. А пізніше – столярна майстерня.

Старожили села з вдячністю і повагою згадують перших післявоєнних вчителів: Івана Євдокимовича Олексенка, Степана Івановича Гуляйчука. Олексенко Іван Євдокимович закінчив Гайворонський педагогічний технікум в 1940 році, а в 1944 році був направлений на роботу в село Вовківці  Великодедеркальського району Тернопільської області.

1960 рік

1986 рік

Вчителі Вовківської початкової школи: Роговська Віра Каленіківна, Іванюха Емілія Іванівна, Мосніцка Галина Никифорівна, Шарак Василь Захарович, Гакман Галина Максимівна. В школі навчалося до 45 дітей. Приміщення, в якому зараз функціонує Вовківський навчально-виховний комплекс було побудовано під ясла. Вовківська початкова  школа- дитячий садок тут з 1986 року.

У 2004 році,  відповідно до  наказу по відділу освіти Шумської райдержадміністрації  від 28 грудня 2004 року № 176,  школа-дитячий садок перейменована у навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - дошкільний навчальний заклад».

Вовківський навчально-виховний комплекс

« загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – дошкільний навчальний заклад»