Новини Великодедеркальської громади

Урочистості з нагоди Дня працівника освіти

З нагоди професійного свята — Дня працівників освіти, яке Україна відзначає у першу неділю жовтня, сьогодні, 28 вересня, у Вишнівецькому палацово-парковому комплексі (м. Вишнівець) відбулися урочистості.

09:27 29.09.2023

До Дня захиснків та захисниць України

У 2023 році Україна вперше відзначатиме День захисників і захисниць 1 жовтня. Це свято відзначається в Україні на державному рівні від 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

11:02 28.09.2023

Відновлюється обов’язок всіх політичних партій звітувати про свої фінанси та майно, а також функції Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) щодо перевірок цих звітів

Президент України підписав Закон ,,Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мінімізації потенційного олігархічного впливу на політичні партії, удосконалення механізмів державного фінансування та державного контролю за діяльністю політичних партій" (№3337). Цим рішенням відновлюється обов’язок всіх політичних партій звітувати про свої фінанси та майно, а також функції Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) щодо перевірок цих звітів. Документ набуде чинності через 90 днів з дня його офіційного опублікування.

14:10 27.09.2023

Команда Великодедеркальської громади здобула "срібло" на "Олімпійському лелеченяті"

Команда "Стріла" Великозагайцівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Великодедеркальської громади здобула "срібло" в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя", що проходив сьогодні на базі Тернопільської ЗОШ N10, виборовши ІV місце в творчому, ІІ в інтелектуальному і ІІ в спортивному етапах змагань.

10:51 27.09.2023

а полях 78-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, яка триває у Нью-Йорку, перша леді України Олена Зеленська взяла участь у заході високого рівня «Боротьба за майбутнє: українські діти у війні».

09:28 21.09.2023