Новини Великодедеркальської громади

5 грудня - День Волонтера

Неймовірні люди для яких, здається, немає неможливого, люди, що просто роблять свою справу не чекаючи подяк, відповідальні, сумлінні, віддані.

10:10 05.12.2023

3 грудня - день людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою.

09:11 03.12.2023

У рамках Шкільних ігор серед учнів закладів освіти громади у 2023-2024 навчальному році загальнонаціонального проекту «Пліч-о-пліч» проведено волейбольні змагання

В перший день зими у спортивній залі Великодедеркальського ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулися змагання з волейболу.

18:07 01.12.2023

Попередження про погіршення погодніх умов

У зв’язку з проходженням активних атмосферних фронтів з південного заходу на території Тернопільської області 1-3 грудня 2023 року очікується ускладнення погодних умов:

17:19 30.11.2023

Нарада при голові РВА

Голова громади Юрій Панасюк взяв участь у нараді, яку провів сьогодні голова Кременецької РВА Віталій Кудлак.

16:02 30.11.2023