2022 рік

Рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2023 рік"

Проект рішення «Про погодження розміру батьківської плати за навчання у Великодедеркальській мистецькій школі на 2022-2023 навчальний рік»

АРВ  «Про порядок передачі в оренду об’єктів комунальної власності Великодедеркальської сільської ради»

АРВ благоустрій

АРВ Про дотримання тиші в громадських місцях на території  населених пунктів  Великодедеркальської сільської ради

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

Рішення виконавчого комітету Про затвердження Положення про благоустрій

Рішення виконавчого комітету Про затвердження Положення про порядок передачів оренду комунального майна Великодедеркальскої сільської ради у нові редакції

Рішення виконавчого комітету Про затвердження правил дотримання тиші

Рішення №884 від 17.12.2021 року "Про внесення змін до рішення сесії Великодедеркальської сільської ради Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік"

Проект рішення про встановлення податків на 2022рік

Рішення про встановлення тарифів на централізоване водопостачання для Великодедеркальського ККП

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Великодедеркальської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сільської ради  Про внесення змін до рішення сесії Великодедеркальської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік»

07 Грудня, 2022 р., 14:08
Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Великодедеркальської сільської ради на 2023 рік