Новини Великодедеркальської громади

УВАГА! ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

За повідомленням Тернопільського обласного центру з гідрометеорології, у зв’язку з переміщенням циклону та його атмосферних фронтів із заходу через територію України, в Тернопільській області та м. Тернопіль 29 листопада 2023 року очікується ускладнення погодних умов: вночі сніг, місцями значний; вдень невеликий сніг з поступовим його припиненням; вранці та вдень пориви західного вітру 15-20 м/с, хуртовина.

17:45 28.11.2023

Пам'ятаємо

9 років тому війна принесла першу трагічну звістку: у Луганській області загинув Роман МУСІЙ.

16:21 27.11.2023

До уваги водіїв

Погодні умови та ситуація на автошляхах області та держави постійно ускладнюється!!

13:39 27.11.2023

Відбулася нарада із старостами

Сьогодні голова громади Юрій Панасюк провів нараду із старостами старостинських округів.На порядку денному питання мобілізації та підготовки населення до національного спротиву.

13:37 27.11.2023

Пам'ятаємо!

Уночі 27 листопада 2014 року на блокпосту у Луганській області загинув загайчанин Роман МУСІЙ.

11:42 27.11.2023

Відбулася двадцять восьма сесія VIII скликання

Відбулася двадцять восьма сесія VIII скликання Великодедеркальської сільської ради. Загалом на порядку денному було двадцять питань, що потребували розгляду. Першочергово обговорювались бюджетні питання. Депутати внесли зміни до бюджету громади на 2023 рік та затвердили звіт про його виконання у ІІІ кварталі, затвердили  договір про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів між Шумською  міською та Великодедеркальською сільською територіальними громадами на 2023 рік.

15:37 24.11.2023