Новини Великодедеркальської громади

Вшанування воїнів Української Повстанської Армії

Відразу після війни Головний Штаб УПА видав звернення до всіх українців, які були інтерновані чи заслані:"Де б ви не були: в шахтах, у лісі чи в таборах, завжди залишайтеся тим, ким ви були, залишайтеся справжніми українцями і продовжуйте нашу боротьбу." Минуло майже вісім десятиліть з того часу, а слова не втратили актуальності. Боротьба з тим же ворогом продовжується.

16:08 14.10.2023

Засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Великодедеркальської сільської територіальної громади до 2027 року

Сьогодні відбулось засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Великодедеркальської сільської територіальної громади до 2027 року.

16:06 10.10.2023

Радіодиктант національної єдності 2023 відбудеться 27 жовтня

Радіодиктант національної єдності 2023 відбудеться 27 жовтня — у День української писемності та мови, який, згідно з указом президента, відтепер відзначатимуть саме цього дня. Досі цей день відзначали 9 листопада.

12:29 09.10.2023

Благодійний фонд «Відсоток небайдужих» оголошує про проведення другого Всеукраїнського спортивного марафону «Крок», який відбудеться в рамках національного фестивалю «Код Нації».

10:56 09.10.2023

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Під головуванням начальника районної військової адміністрації Віталія Кудлака відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації. В роботі комісії взяли участь голова Великодедеркальської сільської ради Юрій Панасюк , головний спеціаліст сектору служби у справах дітей Емілія Сірук, директор центру надання соціальних послуг Великодедеркальської сільської ради Наталія Ткачук та староста Матвіївського старостинського округу Ігор Яремчук.

12:21 05.10.2023

Урочистості до Дня працівників освіти

Сонячний осінній день, теплі зустрічі з колегами, посмішки, сльози, гордість, вдячність…З такими емоціями сьогодні відзначили День працівників освіти в Великодедеркальській громаді.

12:02 29.09.2023