Новини Великодедеркальської громади

Дата: від до Скинути

У Мадриді Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес підписали двосторонню Угоду про співробітництво у сфері безпеки.

12:23 28.05.2024

ІІ благодійний забіг "Біжу до Перемоги"

З нагоди Дня Героїв, що відзначається щорічно, сьогодні у громаді відбувся ІІ благодійний забіг «Біжу до Перемоги». Понад півтори сотні учасників разом із начальником Кременецької районної військової адміністрації Віталієм Кудлаком та головою громади Юрієм Панасюком доєдналися до акції. Жителі усіх населених пунктів громади - люди різного віку і професій - разом долали дистанцію на знак єдності у прагненні до перемоги. Адже цей забіг - це можливість пробігти за кожного з тих, хто захищав і захищає країну, подякувати та підтримати усіх наших Героїв.

15:41 23.05.2024

Засідання 35-ої позачергової сесії

Сьогодні відбулося сесійне засідання, на якому депутати громади вирішували питання, котрі стосуються бюджетної, гуманітарної та аграрної сфер діяльності.

15:22 22.05.2024

Юні вовківляни отримали інвентар для гри у волейбол

У будь-який час ініціативи юних мають бути реалізовані та підтримані. Особливо, коли вони стосуються їх фізичного розвитку та популяризації здорового способу життя. Нещодавно підростаюче покоління вовківлян власноруч облагородили місце для гри у волейбол. Для того, щоб їх праця не була марною, а майданчик використовувався за призначенням, сільський голова Юрій Панасюк разом із директором ТОВ Шумськ Агро Олександром Макогоном подарували молоді волейбольні м'ячі та сітку. Спортивний інвентар куплено коштом соціальної угоди.

12:51 22.05.2024

Сім'ї з вразливих категорій, які евакуюються з прифронтових територій Харківщини та Сумщини, зможуть отримати додаткову фінансову допомогу, обсягом 10 800 грн на одну особу.

10:39 21.05.2024

Червоний Хрест реалізовує проект "Перезавантаження: розширення можливостей для працевлаштування"

Сьогодні багато людей перебувають у пошуках роботи. Багато внутрішньо переміщених осіб втратили своє робоче місце через переїзд до безпечніших районів країни. Хтось вже знайшов собі роботу, а частина — досі не може влаштуватися. Тож проєкт «Перезавантаження: розширення можливостей для працевлаштування» реалізується, щоб надати підтримку й знання тим, хто перебуває у пошуках роботи.

10:31 21.05.2024

Як ветеранам і цивільним порозумітися: запустили новий інформаційний проєкт

Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно-аналітичний проєкт “Спектри”, який сприятиме поверненню військових до цивільного життя. Цикл програм запустив Український ветеранський фонд разом з Мілітарним. Мета проєкту — надати ветеранам платформу для обміну досвідом та ідеями, що допоможуть їм у реінтеграції до цивільного життя, а також створити місток між ветеранами й суспільством через серію глибоких інтерв'ю, освітній контент, майстеркласи та інтерактивні сесії. Ведуча проєкту “Спектри” — Катерина Супрун, журналістка Мілітарного. Перший гостем передачі став ветеран, засновник ветеранського видавництва та співведучий наступних програм проєкту “Спектри” — Марко Мельник. “Зараз перед українським суспільством стоїть задача розмити межу, щоб ветерани могли повертатися в цивільне життя й займати свою нішу, яка би не відокремлювала їх. Я розумію ветеранів як органічну частину суспільства. Й не має бути штучного поділу з боку цивільних, коли вони відмежували ветеранів, як ту категорію, яка платить свою ціну за перемогу на війні, а інша частина суспільства почувається комфортно, делегувавши повноваження із захисту. Такого поділу не повинно бути”, — каже ветеран Марко Мельник. Кожна з програм матиме свою тему й спікера. Гості з ведучими обговорюватимуть права, можливості, психологічну підтримку, реадаптацію, болі та прагнення ветеранів. Програма виходитиме щовівторка о 18:00 на ютуб-каналі Мілітарного. Перший випуск доступний за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3RiFH82PdEQ

15:39 20.05.2024

З Міжнародним днем сім'ї

Сім’я — це найбільший скарб і найвища людська цінність. Ніхто не стане заперечувати істину, що сім’я завжди була і залишається джерелом любові, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин.

10:29 15.05.2024

У громаді створено нову прийомну сім'ю

У кожної дитини має бути сім'я, де її люблять, дбають про неї, де завжди підтримають. На жаль, не усі мають таку родину змалку. І чудово, що є люди, готові ділитися сімейним теплом, взяти на себе відповідальність за їх життя, виховання і добробут.

10:27 15.05.2024