Тернопільський обласний центр зайнятості інформує

На Тернопільщині більшість іноземців працюють на керівних посадах

Упродовж першого півріччя 2024 року в Тернопільському обласному центрі зайнятості було видано, продовжено термін дії чи внесено зміни до 17 дозволів на застосування праці іноземних громадян та осіб без громадянства. Найбільше дозволів на працевлаштування в Україні отримали громадяни Туреччини, США та Польщі.

17:25:04 18.07.2024

Державна служба зайнятості супроводжує реалізацію урядового проєкту єРобота за напрямками "Власна справа" і "Грант для ветеранів та їх подружжя" на створення або розвиток власного бізнесу. Основна вимога їх надання – створення нових робочих місць.

11:08:04 16.07.2024

В Україні діє державна програма видачі ваучерів на навчання за різними професіями. Вона націлена на те, щоб перекрити вартість навчання, повністю або частково, та доступна як для фізичних осіб, так і для бізнесу. Ваучер – це документ, що видається одноразово деяким категоріям громадян, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні і мають професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту, та дає людині право пройти навчання за однією із 124-х професій та спеціальностей у сферах ІТ, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування та ін.

19:27:00 12.07.2024

Отримай ваучер на оплату навчання за професією «водій автотранспортних засобів категорії «СЄ»!

15 липня 2024 року розпочинається підвищення кваліфікації за ваучером за професією «водій автотранспортних засобів категорії «СЄ» на базі Тернопільського державного обласного навчально-курсового комбінату УДП «УКРІНТЕРАВТОСЕРВІС».

16:21:23 11.07.2024

Понад пів сотні жителів Тернопільщини скористалися можливістю отримати кваліфікацію кухаря лише за 2-3 дні

Якщо у Вас є знання та досвід роботи за професією кухар, але немає відповідного документа про кваліфікацію, Тернопільський обласний центр зайнятості сприяє у підтвердженні результатів неформального професійного навчання (набутих професійних знань, умінь і навичок, незалежно від місця, строку та форми їх отримання).

16:18:07 11.07.2024

На Тернопіллі 170 людей з інвалідністю потребують працевлаштування. Роботодавці, які їх працевлаштують, отримають компенсації!

Особам з інвалідністю у місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості сприяють у підборі підходящої роботи відповідно до їх професійних навичок і знань, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації, побажань людини; організовують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації; залучають до посильної тимчасової зайнятості, навчають техніці пошуку роботи та самопрезентації, сприяють у започаткуванні власної справи.

15:51:15 02.07.2024

Можливість працевлаштування у транспортній галузі - цілком реальна

Можливість працевлаштування у транспортній галузі - цілком реальна, адже на ринку праці Тернопільської області постійно є потреба, зокрема, у водіях різних категорій, автослюсарях, автомеханіках та ін.

14:56:46 27.06.2024

На підставі ваучерів на оплату навчання можна освоїти нові професії

На підставі ваучерів на оплату навчання, що видають у місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні і мають  професійно-технічну чи вищу освіту можна пройти навчання за напрямками:

12:11:25 25.06.2024

«Армія відновлення» на Тернопільщині: укладено більше 200 договорів

В умовах війни всі зусилля суспільства мають бути спрямовані на опір агресору та подолання наслідків вторгнення. Люди, які з різних причин залишились без роботи, можуть долучитись до “Армії відновлення” України - суспільно корисних робіт, які запроваджуються державою під час воєнного стану.

09:44:41 18.06.2024