Тернопільський обласний центр зайнятості інформує

15 Березня, 2024 р., 12:30
Українці та українки, у т.ч. й роботодавці, можуть скористатися комплексом  послуг Державної служби зайнятості онлайн, витративши всього від 5 до 20 хвилин свого часу. Для вашої зручності зібрали їх усі разом в одну добірку:   Отримання статусу безробітного (https://diia.gov.ua/services/otrimannya-statusu-bezrobitnogo ). Форма подання такої заяви може бути як стандартною, так і спрощеною. Стандартна підійде  усім громадянам України, які мають скани базових документів (паспорт, ідентифікаційний код, документ про отриману освіту, трудову книжку, військовий квиток ) та електронний підпис. Спрощеною ж можуть скористатися ВПО і особи, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, або територіях, де ведуться/велися бойові дії та які не мають усіх необхідних документів для отримання статусу безробітного. Більш детальну інформацію про всі способи реєстрації можна дізнатися в  окремому розділі (https://www.dcz.gov.ua/storinka/reyestraciya-bezrobitnyh) на нашому порталі;
15 Березня, 2024 р., 12:17
На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи більше 1,3 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, кожна п’ята - із заробітною платою вищою від середньої по області.
01 Березня, 2024 р., 09:43
За оперативними даними через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості шукають роботу 128 учасників бойових дій зі статусом безробітного, з них: 5 жінок, 22 - здобули повну вищу та 79 – професійно-технічну освіту; 57 - мають досвід роботи у сфері торгівлі та послуг, 21 – до війни працювали на посадах законодавчої влади, вищих державних службовців, керівників, менеджерів (управителів). Для усіх них кар’єрні радники продовжують добір прийнятних місць праці.
26 Лютого, 2024 р., 15:24
На підставі ваучерів на оплату навчання, що видають у місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні і мають  професійно-технічну чи вищу освіту можна пройти навчання за напрямками:
26 Лютого, 2024 р., 15:23
Розпочинається підвищення кваліфікації лікарів клінік ветеринарної медицини за спеціальністю «Ветеринарна медицина» на базі Подільського державного університету, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область.
22 Лютого, 2024 р., 16:32
Місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості зараз пропонують шукачам роботи більше 1,2 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, кожна п’ята - із заробітною платою вищою від середньої по області.
22 Лютого, 2024 р., 14:32
Упродовж січня 2024 року через службу зайнятості Тернопільщини шукали роботу 193 учасника бойових дій (УБД), з них:
16 Лютого, 2024 р., 16:23
Завдяки грантам на Тернопільщині втілюються більше 500 бізнес-проєктів, які матимуть 1,2 тис. нових робочих місць
14 Лютого, 2024 р., 15:23
У місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості шукачам роботи зараз пропонують майже 30 вакансій інженерів різних спеціалізацій.
12 Лютого, 2024 р., 17:34