Пенсійний фонд інформує

19 Квітня, 2021 р., 10:56
Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільської області повідомляє, що Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.
02 Квітня, 2021 р., 16:16
Відповідно до Порядку виплат пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 року № 1596  визначено механізм виплати, зокрема, допомоги на поховання і сум пенсій, грошової допомоги, недоотриманих у зв’язку із смертю одержувача, шляхом зарахування на поточні рахунки осіб, які мають право на отримання таких виплат, в уповноважених банках.
25 Березня, 2021 р., 10:46
Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області повідомляє, що у Пенсійному фонді України діє сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом.