Новини Великодедеркальської громади

Геріатричне відділення отримало допомогу від благодійників

Завдяки тісній співпраці голови громади Юрія Панасюка із благодійними фондами та волонтерами сьогодні геріатричне відділення Центру надання соціальних послуг отримало такі необхідні для підопічних підгузки,милиці, тростини, ролатори, крісла-туалети, інвалідні візки.

12:55 20.09.2023

Створено "гарячу лінію» з питань реабілітації, протезування/ортезування та забезпечення іншими допоміжними засобами реабілітації військовослужбовців, які отримали поранення.

10:05 19.09.2023

Відкрито лік нагородам збірної України на чемпіонаті світу з боротьби

🥉🤼‍♂️⚡️🇺🇦Відкрито лік нагородам збірної України на чемпіонаті світу з боротьби, що проходить у сербському Белграді. У ваговій категорії до 79 кг на третю сходинку п’єдесталу, повторивши своє минулорічне бронзове досягнення, зійшов чинний чемпіон Європи Василь Михайлов. Поступившись у півфіналі Владіміру Гамкрелідзе з Грузії, український борець вільного стилю у сутичці за бронзу здолав представника Казахстану Болата Сакаєва. 💪💙Вітаємо з медальним почином і бажаємо успішного продовження змагань! Віримо і вболіваємо! 📷United World Wrestling #StandWithUkraine #Націяпереможців   #НОК #Україна #УкраїнськийСпорт #Ukraine #UkrainianSport #Боротьба #Вільнаборотьба  #WrestleBelgrade #ВасильМихайлов

09:48 19.09.2023

Кубок пам'яті Героїв

У неділю, 17 вересня, на стадіоні села Матвіївці відбувся Кубок пам'яті загиблих Героїв. Захід об'єднав родини, друзів, односельчан, усіх небайдужих жителів громади.

12:06 18.09.2023

Сьогодні Центр надання соціальних послуг Великодедеркальської сільської ради вкотре отримав гуманітарну допомогу ( інвалідні візки, еластичні бинти, бандажі), котра буде передана для забезпечення потреб військовослужбовців.

12:04 18.09.2023

Законодавчі зміни у сфері контролю за обігом підакцизних товарів

Головне управління ДПС у Тернопільській області інформує, що з 27 липня 2023 року набрав чинності Закон України від 29 червня 2023 року №3173-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України у зв’язку із запровадженням електронної простежуваності обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах» (далі – Закон №3173). Закон №3173 вводиться в дію з 1 січня 2026 року, крім окремих його норм, які набирають чинності з 22 січня 2024 року (через 180 календарних днів з дня його опублікування), та норм, що набрали чинності та введені в дію з 26 липня 2023 року.

12:03 11.09.2023

Податкові перевірки: продовження мораторію та відновлення за Законом №3219

У Головному управлінні ДПС у Тернопільській області нещодавно відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо податкових новацій у проведенні перевірок. На запитання платників податків відповідав начальник управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Тернопільській області Віктор ПРИТУЛА.

12:03 11.09.2023