Новини Великодедеркальської громади

Обстеження споруд щодо можливості їх використання для укриття населення

Робочою групою було здійснено щоквартальне обстеження оцінки об’єктів споруд, які розташовані на території Великодедеркальської сільської територіальної громади щодо можливості їх використання для укриття населення як найпростіші укриття.

09:30 15.11.2023

Дуби і липи уже ростуть за "Любительським"

Приємно реалізовувати хороші ініціативи. Особливо, коли є бажання змін. Дуби і липи уже ростуть за "Любительським". Ініціював створення нового зеленого насадження депутат Олег Філь. Та втілити такий задум у життя не вдалося б без комунікації та співпраці голови Юрій Панасюк із аграріями, що працюють на території громади.

14:23 12.11.2023

Пам'ятаємо

10 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області загинули ФУРМАН Микола Віталійович та КРИВЕНКО Віталій Валерійович.

10:39 10.11.2023

Зустріч з працівниками культури у день професійного свята

Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва відзначається 9 листопада . Це свято стосується всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби українського народу.

13:34 09.11.2023

Вітання з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

День працівників культури та аматорів народного мистецтва – день носіїв національної ідеї, оберегів історичної пам’яті, свято талановитих людей. Цей день об’єднує усіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю.

09:31 09.11.2023

Триває осіння лісокультурна кампанія

Триває осіння лісокультурна кампанія. Днями працівники місцевої ради допомогли Лановецькому лісництву засадити новими деревами більше чотирьох гектарів Радошівецького лісу.

13:05 08.11.2023

З чого почати пошук роботи людині з інвалідністю?

Окрім, звісно, складання резюме та підбору бажаних вакансій корисно згадати (або вивчити) свої трудові права. А ще – перевірити не тільки роботодавця, а й переконатися, що потенційне робоче місце є безбар'єрним, а значить – буде зручним і комфортним.

12:35 07.11.2023

Вітання працівнкам соціальної сфери

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери - люди небайдужі та сповнені співчуття, милосердя, душевного тепла, любові до підопічних.

09:53 05.11.2023