Голова громади

ПАНАСЮК Юрій Валентинович

Народився 12 квітня 1984 року у селі Новостав, що входить до складу Шумської ОТГ. Повну загальну середню освіту здобував спочатку  у Шумбарецькій ЗОШ І –ІІ ступенів, а згодом – у  Шумській ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів, яку закінчив 2001 року.

В 2006 році отримав повну вищу освіту  за спеціальністю облік та аудит у Національному університеті водного господарства та природокористування м. Рівного.

Трудову діяльність розпочав у 2007 році із посади економіста Шумського відділення ВАТ КБ «Хрещатик». На початку 2010-го став провідним  спеціалістом фінансового управління Шумської районної державної адміністрації, а вже у 2014-му очолив його і працював до 2019 року. Деякий час працював менеджером у ПП «Полісгурт» та спеціалістом по роботі із проведення закупівель Великодедеркальської сільської ради. У травні 2020 року був призначений на посаду заступника голови Шумської РДА. З 01.12.2020 – голова Великодедеркальської  сільської об’єднаної територіальної громади.

Одружений, виховує трьох дітей.