Новини Великодедеркальська Громада

#ПраваЗахисників: безоплатне медичне забезпечення

Дата створення: 14:40 17.10.2019

Учасники бойових дій мають право на безоплатне медичне забезпечення. Туди входить безкоштовне одержання ліків за рецептом лікаря, першочергове зубопротезування, допомога у військових госпіталях та інших лікувально-профілактичних закладах (якщо військовослужбовець у ЗСУ – понад 20 років, право на лікування у військових госпіталях мають також члени його сім’ї), обстеження та лікування у військово-медичних закладах для себе та членів сім’ї (для військовослужбовців, звільнених з військової служби внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням обов’язків).

#ПраваЗахисників: як отримати земельну ділянку

Дата створення: 15:05 16.10.2019

Учасники бойових дій мають право на першочергове відведення земельних ділянок для:

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ

Дата створення: 15:27 15.10.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»:  що потрібно знати про договір довічного утримання (догляду)?

Яким може бути розмір аліментів

Дата створення: 11:34 11.10.2019

Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Рекомендований розмір аліментів на дитину складає 100% прожиткового мінімуму. Прожитковий мінімум встановлюється Законом України «Про Державний бюджет України» на відповідний рік.

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»

Дата створення: 10:22 11.10.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: про порядок стягнення  аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордон

«Шлюб за добу»: зробіть осінь особливою!

Дата створення: 14:16 08.10.2019

Ви все ще думаєте, як зробити цю осінь особливою?

У Фонді за участю Держпраці пройшла нарада зі спірних питань при розслідуванні профзахворювань

Дата створення: 14:12 08.10.2019

У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України за участі представників Державної служби України з питань праці відбулась нарада з розгляду та врегулювання спірних питань стосовно підготовки документів при підозрі виникнення у працівників професійних захворювань, а також розслідування причин їх виникнення.