Новини Великодедеркальської громади

Змагання із спортивного орієнтування

У рамках ІІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сьогодні на районному етапі завершено змагання з останнього виду – зі спортивного орієнтування.

10:20 15.05.2024

До уваги внутрішньо переміщених осіб

Тернопільською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України, за фінансового сприяння Швейцарського Червоного Хреста, спільно з Великогаївською сільською радою реалізовано спільний проект – реконструкція житла для сімей із числа внутрішньо переміщених осіб у селі Козівка, Великогаївської громади.

10:41 13.05.2024

Вітання з Днем матері

Цей день – це ще один привід подякувати мамі за любов, турботу і підтримку і сказати їй про те, що вона – найрідніша та найдорожча людина.

10:40 12.05.2024

Просимо звернути увагу!

Компанія «Continental Farmers Group» інформує про проведення технологічних операцій з обприскування пестицидами сільськогосподарських культур (сої) у період з 10.05.2024 року по 17.05.2024 року.

11:11 10.05.2024

Засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації

Голова громади Юрій Панасюк взяв у часть у засіданні комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації під час якого розглядалися питання про створення прийомної сім'ї і передачу дітей на виховання і спільне проживання, а також про припинення функціонування прийомної сім’ї та виведення з неї особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

16:13 09.05.2024

Хто такі Чатові онлайн?

Вебсайт «Чатові онлайн» - https://chatovi.online/ розробляється командою волонтерів із Благодійної організації Ukrainian IT HUB за підтримки Акселераційної програми Act to Support проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа коштом Європейського Союзу.

10:49 09.05.2024

9 травня - День Європи

День Європи — день, який традиційно 9 травня відзначається в Європейському Союзі та інших країнах на знак миру та єдності на континенті.

09:43 09.05.2024

У громаді відбулися заходи з відзначення Дня пам'яті та перемоги над нацизмом

У громаді відбулися заходи з відзначення однієї з найважливіших і символічних дат у світовій історії – Дня пам'яті та перемоги над нацизмом. Адже цей день став надзвичайно важливим як символ закінчення найбільшої та найжорстокішої війни в історії людства, а також як день вшанування пам'яті тих, хто загинув.

16:37 08.05.2024