Новини Великодедеркальської громади

ІІ-ий Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»!

У березні-червні 2024 року Навчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова за підтримки міністерств і відомств проводить ІІ-ий Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»!

14:17 18.03.2024

Сьогодні в Україні відзначається день добровольців

Сьогодні в Україні відзначається день добровольців - тих, хто за покликом серця, керуючись внутрішніми цінностями й принципами, взяли до рук зброю та стали на захист України. Для кого боротьба за нашу незалежність і суверенітет — це честь.

11:07 14.03.2024

Експерти НАЗК разом із колегами з Міністерство охорони здоров'я України проведуть навчання для тих, хто вперше подаватиме декларації

14 березня о 15:00 експерти НАЗК разом із колегами з Міністерство охорони здоров'я України проведуть навчання для тих, хто вперше подаватиме декларації. Нагадаємо, йдеться про нову категорію декларантів, членів військово-лікарських (ВЛК), лікарсько-консультативних (ЛКК), медико-соціальних експертних (МСЕК) та лікарсько-льотних (ЛЛК) комісій.

16:31 13.03.2024

“Навчально-консультаційний центр” започатковує практичну програму направлену по визначенню пріоритетів  економічної політики для реалізації цілей сталого розвитку

Сучасна макроекономічна політика України орієнтується на реалізацію 17 стратегічних цілей до 2030 року, визначених на Саміті ООН у вересні 2015 року та адаптованих до національних особливостей у доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна», що обумовлює необхідність відповідного корегування регіональних та галузевих програм розвитку з урахуванням принципу «нікого не залишити осторонь».

10:16 11.03.2024

Відзначення 210-ї річниці від дня народження Кобзаря

"Він був сином мужика — і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком — і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком — і вказав нові світи й вільні шляхи професорам і книжним ученим",- писав Іван Франко про Тараса Шевченка.

12:32 09.03.2024

Як подякувати ветерану

Буває, зустрічаємо військових або дізнаємося, що перед нами ветеран чи ветеранка, зринає думка — як подякувати людині за службу так, щоб не бути навʼязливим, не бовкнути зайвого, не образити?

14:24 06.03.2024

Турнір з волейболу серед юнаків та юначок у рамках проекту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

У рамках проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських змагань "Пліч-о-пліч" на базі Великодедеркальського ЗЗСО відбувся турнір з волейболу серед юнаків та юначок.

16:18 05.03.2024