Новини Великодедеркальська Громада

12 травня – Міжнародний день здоров’я рослин

Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй (ООН) оголосила 12 травня  Міжнародним днем здоров’я рослин. Цього року спільнота Міжнародної конвенції із захисту рослин відзначатиме День здоров’я рослин під гаслом «Здоров’я рослин для збереження довкілля». Заходи, які проводяться у цей день, спрямовані на те, щоб долучити якомога більшу кількість людей до проблеми збереження здоров’я рослин.  Адже охорона здоров’я рослин є невід’ємною складовою ліквідації голоду, зниження рівня бідності, охорони навколишнього природного середовища та економічного розвитку.

12:51 02.05.2023

День пам'яті Чорнобильської трагедії

26 квітня 2023 року минає 37 років з події, яка вплинула на екологічне, політичне і економічне життя світу - Чорнобильської катастрофи. Зараз ми сприймаємо її через призму доль учасників ліквідації пожежі на четвертому енергоблоці та потерпілих від викиду радіації - назавжди понівечених, які носять відбиток тої страшної трагедії. Ми низько вклоняємося до землі і дякуємо за Ваш жертовний подвиг в ім'я нашого життя!

09:48 26.04.2023

178 переселенців зараз шукають роботу на Тернопільщині

Протягом січня-березня 2023 року 605 внутрішньо переміщених осіб шукали роботу через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості, з них 570 – мали статус безробітного. За скеруванням служби зайнятості області 78 переселенців працевлаштовано, здебільшого, у переробній промисловості, у сфері охорони здоров'я та державному управлінні й обороні; 8 - проходили профнавчання за направленнями служби зайнятості.

12:15 21.04.2023

На Тернопільщині у топі квітневих вакансій – лікарі, водії, слюсарі

На 20 квітня 2023 року більшість вакансій, якими оперує Тернопільський обласний центр зайнятості, - у переробній промисловості, охороні здоров'я та наданні соціальної допомоги, у сільському господарстві, торгівлі і транспорті. З них – 14% із заробітною платою вищою від середньої по області.

09:14 21.04.2023

Річниця світлої пам'яті Героя Михайла Польового

Сьогодні, 19 квітня 2023 року, річниця загибелі Михайла Польового. Народився Герой 21 листопада 1976 року у Великих Дедеркалах. 6 березня 2022 року, з початком російського вторгнення в Україну був призваний за мобілізацією до Збройних Сил України. Служив у в/ч А4056. Загинув внаслідок ворожого мінометного обстрілу в населеному пункті Павлівка на Донеччині 19 квітня 2022 року.

09:14 19.04.2023

На Тернопільщині більшість іноземців працюють у переробній промисловості та сільському господарстві

За І квартал 2023 року у Тернопільському обласному центрі зайнятості було видано, внесено зміни, продовжено термін дії 19 дозволів на застосування праці іноземних громадян. Найбільше дозволів на працевлаштування в Україні отримали громадяни Туреччини, Польщі та Вірменії.

18:12 17.04.2023

Зустріч загиблого Героя з Матвіївець

Шановні жителі громади! Повідомляємо, що в понеділок, 17.04.2023 року, зустрічатимемо загиблого Героя з Матвіївець Яценюка Андрія. Траурний кортеж рухатиметься через Шумськ, Великі Дедеркали. Біля каплички у Великих Дедеркалах відбудеться панахида. Зустріч орієнтовно о 13.00 годині. Про будь-які зміни повідомлятимемо на офіційній сторінці ФБ та у вайбер-групі.

13:41 15.04.2023

На Тернопільщині більшість шукачів роботи - працівники сфери торгівлі та послуг

За 3 місяці 2023 року в місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися майже 6 тис. осіб, з них 5,3 тис. були визнані безробітними через відсутність прийнятних пропозицій праці. На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало 2 безробітних.

13:39 15.04.2023

Ще одна болюча втрата для Великодедеркальської громади

Серце стискається від болю втрати найкращих синів України... Сумна звістка знову сколихнула нашу громаду - на щиті повертається до рідної домівки ЯЦЕНЮК Андрій Петрович, 1980 р.н., з Матвіївець. Загинув 12 квітня 2023 року, виконуючи бойове завдання із захисту Батьківщини від агресора, поблизу населеного пункту Іванівка на Харківщині. Висловлюємо щирі співчуття сім'ї загиблого Героя... Нехай його душа оселиться в Царстві Небеснім, де всі праведні спочивають... Ісус за наші гріхи помер на Хресті, а наші захисники віддають життя за нас сьогодні. Біль, сум, горе...

13:39 14.04.2023