Великодедеркальська громада
Шумський район, Тернопільська область

Новини Великодедеркальська Громада

Сергій Петухов у Тернополі поспілкувався з майбутніми юристами

Дата створення: 17:12 17.07.2019

Під час робочого візиту у Тернопіль заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов зустрівся зі студентами школи “Лідер права та юридичної клініки Тернопільського національного економічного університету “Liberta”, а також із викладачами юридичного факультет у ТНЕУ.

Сергій Петухов зустрівся з учасниками бойових дій Тернопільщини

Дата створення: 17:11 17.07.2019

В ході свого візиту у Тернопіль заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Петухов зустрівся з учасниками бойових дій Тернопільщини.

Заступник Міністра юстиції Сергій Петухов зустрівся з представницями жіночих організацій Тернопільщини

Дата створення: 17:10 17.07.2019

Сьогодні у Тернополі з робочим візитом перебуває заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов. Перш за все, посадовець зустрівся із представницями громадських організацій Тернопільської області.

У Тернополі у новому залі урочистих подій відбулася перша церемонія

Дата створення: 17:08 17.07.2019

Провести церемонію одруження чи ювілейного весілля відтепер тернопільські пари можуть у новому залі урочистих подій. «Офіс щастя» діятиме в обласному центрі на вулиці Мазепи, 1.

Тернопільська юстиція зіграла товариський матч з мініфутболу із командою «Вставай, Сонце»

Дата створення: 17:07 17.07.2019

Працівники Тернопільської юстиції зіграли у мініфутбол із командою «Вставай, Сонце», яка об’єднала музикантів, акторів, ведучих, художників, меценатів.

Сергій Петухов відвідав підопічних Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

Дата створення: 17:05 17.07.2019

Під час свого візиту у Тернопіль заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов завітав і до підшефних Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області – вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, який знаходиться в обласному центрі на вулиці Стрімкій, 6.

#ЧеснаПлатіжка: громадяни можуть самостійно вирахувати, скільки повинні платити за тепло та гарячу воду

Дата створення: 15:49 11.07.2019

Громадяни зможуть самостійно вирахувати, скільки вони платитимуть за тепло і гарячу воду. Міністерство юстиції України на своєму сайті розмістило онлайн калькулятор розрахунку «чесної платіжки» - https://minjust.gov.ua/news/info/onlayn-kalkulyator-poslug