Новини Великодедеркальської громади

Нарада з питань мобілізації та національного спротиву

Голова громади Юрій Панасюк взяв участь у нараді з питань мобілізації та національного спротиву, що відбулася під головуванням начальника Кременецької РВА Віталія Кулака за участі керівництва районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки і Кременецького РВП ГУНП.

10:17 10.01.2024

Відбувся ІІ фестиваль "КОЛЯДУЙ ЗАХИСНИКАМ"

Сьогодні у храмі Святителя Миколая Чудотворця в селі Великі Дедеркали відбувся ІІ фестиваль різдвяних піснеспівів «КОЛЯДУЙ ЗАХИСНИКАМ». Основна мета заходу полягає у збереженні національних обрядових традицій та підтримці ЗСУ.

17:06 09.01.2024

В Україні стартував загальнонаціональний проєкт фізичного виховання школярів “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”

Метою проєкту є залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей через спорт, можливість самовиразитися і, що важливо в наші часи, психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів.

15:45 08.01.2024

Що потрібно знати про сказ, щоб не заразитися

Сказ – це гостре інфекційне захворювання всіх теплокровних тварин і людини, за якого уражається центральна нервова система з ознаками поліенцефаломієліту, супроводжується паралічами  і  завжди закінчується - смертю. На сьогоднішній день сказ реєструється у 113 країнах світу, ця хвороба характеризується гострим перебігом, ознаками поліенцефаломієліту, за відсутності вчасного лікування абсолютною смертністю, через це щорічно помирає понад 55 тисяч людей і більше 1 млн. тварин. Прямі збитки від сказу складають біля 4 млрд. євро в рік.

14:20 08.01.2024

"Темний гай" а святі календарно-обрядового фольклору "Нова радість стала"

Народний аматорський обрядово-фольклорний колектив "Темний гай" центру культурних послуг Великодедеркальської сільської ради представляв Великодедеркальську громаду на святі календарно-обрядового фольклору "Нова радість стала", що відбулося вчора, 7 січня 2024 року, у ТРЦ "Подоляни" в Тернополі.

10:35 08.01.2024

Для внутрішньо переміщених осіб діє цифрова платформа безоплатної правової допомоги

Міжнародною організацією DRC (Представництво Датської ради у справах біженців в Україні) розроблено цифрову платформу безоплатної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

15:32 04.01.2024

230 наших захисників повернулися з полону

Наші – вдома. З російського полону повернули понад 200 наших воїнів і цивільних. Солдати, сержанти, офіцери. Воїни Збройних Сил, Національної гвардії, ВМС, прикордонники. Частина захисників боронила Маріуполь та «Азовсталь».

20:54 03.01.2024

Пам'ятаємо

Рік тому, 3 січня 2023 року, під час виконання службових обов'язків, захищаючи Батьківщину і кожного з нас, загинув загайчанин Григорій СЕМЕНЦІВ - солдат, сапер І інженерно-саперного відділення І інженерно- саперного взводу інженерно-саперної роти. Посмертно нагороджений орденом ІІІ ступеня "За мужність". Йому було лише 22 роки.

12:47 03.01.2024