Новини Великодедеркальської громади

Дата: від до Скинути

"Україна для кожної дитини" - єдина державна платформа, де зібрана детальна інформація про усиновлення, сімейні форми виховання і послугу патронату над дитиною

Кожна дитина має право на виховання в сім'ї, де її розуміють, підтримують і допомагають стати щасливою. Водночас тисячі дітей продовжують перебувати в інтернатних закладах та досі чекають на своїх батьків.

18:23 17.09.2024

День усиновлення

17 вересня в Україні відзначається День усиновлення, який співпадає з великим православним святом Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії.

16:21 17.09.2024

«Національний кешбек»: українцям вже нараховують перші бонуси у Дії

177 тисяч українців вже бачать у Дії нарахований кешбек. Ця кількість збільшуватиметься у міру налагодження обміну даними між банками і ІТ-системою проєкту. Частина банків відтестували свої процеси, інші - ще тестують. Налагодження триватиме впродовж наступних тижнів. Про це повідомила Перша віцепрем’єр-міністерка - Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

15:48 17.09.2024

17 вересня - День рятівника

17 вересня - День рятівника Це професійне свято тих, хто допомагає і рятує, відзначається в Україні щороку. Дата встановлена Указом Президента в 2008 році.

15:08 17.09.2024

Які ліки пацієнти зі статусом ВПО можуть отримати безоплатно або з частковою доплатою за програмою “Доступні ліки”

Дбати про своє здоров’я важливо всім й усюди незалежно від місця проживання: постійного чи тимчасового. Особливо гостре це питання для пацієнтів зі статусом внутрішньо переміщених осіб, які мають хронічні захворювання або стани, і потребують регулярного прийому ліків.  Внутрішньо переміщені особи можуть отримати ліки безоплатно або з частковою доплатою, скориставшись програмою реімбурсації «Доступні ліки»,  що входить до Програми медичних гарантій.

14:27 17.09.2024

«Україна для кожної дитини»: дізнайтеся, як прийняти дитину в родину

В Україні тисячі дітей зростають без сім‘ї та позбавлені батьківської турботи. Але для кожної дитини сім’я – це можливість зростати в любові та безпеці, відчувати турботу, долати разом труднощі. Сімейні форми виховання, усиновлення та послуга патронату можуть дати дітям стабільне майбутнє, а родинам — радість від турботи про інших.

12:08 16.09.2024

Серед звільнених з російського полону, яке відбулось сьогодні, 14 вересня — двоє жителів Тернопільщини та ще один чоловік ВПО, який проживав в нашій області.

15:01 14.09.2024

Прийом громадян

Сьогодні, 12 вересня 2024 року, начальник районної військової адміністрації Віталій Кудлак провів виїзний прийом громадян у Великодедеркальській сільській територіальній громаді.

16:58 12.09.2024