Новини Великодедеркальська Громада

Період військової служби включається до страхового стажу при призначенні матзабезпечення від Фонду з 01.01.2016

Дата створення: 15:46 11.07.2019

Розмір матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (компенсація втраченого заробітку за період перебування на лікарняному), що фінансується Фондом соціального страхування України, обчислюється, виходячи із тривалості страхового стажу застрахованої особи. Страховим стажем вважається період (строк), протягом якого особа підлягала страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено нею та роботодавцем або нею страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Дата створення: 09:16 09.07.2019

Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу?

З 08 липня запрацюють нові рахунки для Фонду соціального страхування

Дата створення: 14:17 04.07.2019

Для управлінь та відділень виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України відкрито рахунки 3717 на балансі центрального апарату Казначейства України:

До розгляду яких справ залучають присяжних

Дата створення: 10:45 04.07.2019

Присяжних залучають до вирішення як цивільних, так і кримінальних справ разом із суддею в суді першої інстанції.