Новини Великодедеркальська Громада

Які підстави перегляду судових рішень за нововиявленими обставинами в цивільному процесі?

Дата створення: 12:29 15.08.2019

Перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами є окремою формою судового процесу, яка обумовлюється юридичною природою таких обставин. Відповідно до Цивільного процесуального кодексу України, рішення, постанова або ухвала суду, якими закінчено розгляд справи, що набрали законної сили, можуть бути переглянуті за нововиявленими або виключними обставинами.

Майже 2400 шлюбів зареєстрували на Тернопільщині у першому півріччі 2019-го

Дата створення: 14:40 14.08.2019

2399 шлюбів зареєстрували відділи ДРАЦС Тернопільщини у першому півріччі 2019 року. Здебільшого, мешканки та мешканці області поєднують долі зі співвітчизниками, втім, інтернаціональні подружжя – теж не рідкість. Так, одружень громадян України з іноземцями – громадянами держав-членів СНД зафіксували 19. З громадянами інших держав – 70. Крім того, зареєстрували і 2 шлюби, де обоє наречених – іноземці.

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Дата створення: 11:45 13.08.2019

Доброго дня! Місяць тому з моєю подругою стався неприємний випадок. В інтернет-магазині  замовила кофтину, на вимогу  продавця наперед перерахувала кошти, але досі її так і не отримала. Вона писала на сторінку інтернет-магазину, але відповіді так і не дочекалася. Порадьте, будь ласка, що робити у такій ситуації?

Нова електронна послуга дозволяє зареєструвати ТОВ онлайн

Дата створення: 11:04 12.08.2019

Товариства з обмеженою відповідальністю (далі – ТОВ) є найпоширенішою організаційно-правовою формою юридичних осіб в Україні.

9 серпня - Міжнародний день корінних народів світу

Дата створення: 16:13 08.08.2019

Міжнародний день корінних народів світу відзначається в першій декаді серпня. Виникло свято за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН в 1994 році. Присвячене питанням збереження корінних народів на планеті, захисту їх прав, багатству культури і надбанню.

#СтопБулінг: що робити, якщо агресор – ваша дитина

Дата створення: 08:56 08.08.2019

Булінг – різновид насильства. Його ознакою є систематичність, ролі чітко визначені – кривдник та постраждалий. Допомога у таких випадках потрібна не лише дитині, яка потерпає від цькування, а й агресору.