Новини Великодедеркальської громади

У громаді тривають заходи з благоустрою

У громаді тривають заходи з благоустрою. Днями розпочалися роботи із прибирання стихійних сміттєзвалищ. Окрім органів місцевого самоврядування до таких робіт долучаються місцеві підприємці та аграрії, надаючи техніку.

11:39 08.04.2024

Завершено опалювальний сезон

05 квітня 2024 року ЗАВЕРШЕНО опалювальний сезон 2023-2024 для всіх бюджетних установ та організацій, що знаходяться на територї Великодедеркальської сільської ради, крім Геріатричного відділення Центру надання соціальних послуг Великодедеркальської сільської ради та КНП "Великодедеркальська комунальна лікарня".

12:06 05.04.2024

Зустріч із питань вступу громадян на службу в підрозділи Волинського прикордонного загону за контрактом та по мобілізації

Голова громади Юрій Панасюк провів зустріч із заступником начальника 6 прикордонного Волинського загону підполковником Ігорем Біланом та заступником начальника відділу комплектування полковником Романом Кіндратом під час якої обговорювали питання вступу громадян на службу в підрозділи Волинського прикордонного загону за контрактом та по мобілізації.

12:18 04.04.2024

4 квітня – Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в розмінуванні Цей день був оголошений Генеральною асамблеєю ООН в грудні 2005 року і відзначають його щорічно.

12:15 04.04.2024

Відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

04 квітня 2024 року відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Великодедеркальській сільській раді.

12:12 04.04.2024

У населених пунктах громади розпочалася весняна толока

Весна - пора прибирання. У населених пунктах громади розпочалася весняна толока. Працівники установ, підприємств, закладів освіти та культури, школярі громади та небайдужі жителі долучилися до упорядкування прилеглих територій, дитячих майданчиків, узбіч, парків, пам'ятних місць.

16:39 03.04.2024

Купуй українське!

Купуючи український сир, ковбасу, косметику, куртку або керамічну плитку, ми платимо зарплати людям на виробництві, оренду власникам складських і торгових приміщень.

10:45 02.04.2024

Іншими словами - ти як?

Дай знати близькій людині, що можна не відповідати стандартними «добре», «норм», «ок». Бо ти поруч, можеш та хочеш — вислухати, підтримати, допомогти

09:31 01.04.2024

Гуго Коллонтай - “батько польської демократїї”

Нашого земляка, відомого вченого, педагога, громадського діяча, філософа-просвітителя Гуго Коллонтая не без підстав вважають найвидатнішим працівником польського Просвітництва і духовним “батьком польської демократїї”.

09:21 01.04.2024