Новини Великодедеркальська Громада

Як розпочати процес стягнення аліментів

Дата створення: 12:06 05.08.2019

Правовими підставами стягнення аліментів є заява платника аліментів, договір про утримання дитини, укладений між батьками, або рішення суду про стягнення аліментів.

Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

Дата створення: 09:20 05.08.2019

Начальниця управління страхових виплат та матеріального забезпечення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Світлана Зарубіна провела селекторну нараду з керівниками та фахівцями управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях і місті Києві. Також у нараді взяли участь запрошені спеціалісти, які супроводжують роботу Єдиної інформаційно-аналітичної системи (ЄІАС) Фонду.

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Дата створення: 09:15 05.08.2019

Доброго дня, шановний Міністре! Звертаюсь до Вас з проханням роз’яснити процедуру державної реєстрації  фізичних осіб-підприємців. Які документи необхідно підготувати і чи можу я зробити це онлайн?