Новини Великодедеркальської громади

Дата: від до Скинути

21 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології серед учнів 8 – 11 класів закладів освіти. Щиро вітаємо Лахманюк Світлану, ученицю 8 класу Матвіївського ЗЗСО, та наставника із здобутим ІІ місцем.

11:59 22.12.2023

Бюджет громади на 2024 рік

На  тридцятій сесії VIII скликання, що відбулася 20 грудня поточного року, було прийнято бюджет Великодедеркальської територіальної громади на 2024 рік.

13:35 21.12.2023

Що таке торгівля людьми та як запобігти

Торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи.

12:07 21.12.2023

Вифлеємський Вогонь Миру сьогодні прибув до нашої громади

Вифлеємський Вогонь Миру сьогодні прибув до нашої громади. Ми радо зустріли гостей, з вдячністю прийняли Вифлеємський вогонь та разом загадали омріяне бажання про наближення перемоги та повернення додому кожного військового.

16:42 20.12.2023

Зустріч представниць громадської правозахисної організації «ТМЖК «Відродження нації» з представниками органів місцевого самоврядування

Відбулася зустріч представниць громадської правозахисної організації «ТМЖК «Відродження нації» з представниками органів місцевого самоврядування.

14:39 20.12.2023

Заклади освіти Великодедеркальської громади отримали 6 боксів із навчально-розвивальними матеріалами для раннього розвитку дітей та 2 комплекти техніки

Для роботи закладів освіти Великодедеркальської громади отримали 6 боксів із навчально-розвивальними матеріалами для раннього розвитку дітей та 2 комплекти техніки, в які входять роутери та камери. Обладнання та дидактичні набори вручив учора голова Тернопільської ОВА Володимир Труш.

10:31 20.12.2023

В Україні запрацював мобільний додаток, створений для пошуку дітей

Основною функцією мобільного додатку «Reunite Ukraine» є пошук дітей, які безвісти зникли, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі чи тимчасово окупованих територій України.

10:57 19.12.2023

Уряд запровадив зміни у призначення допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб, які повернулися з-за кордону

Нещодавно уряд запровадив зміни у призначення допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб, які повернулися з-за кордону. Нагадуємо про деякі з них.

10:53 19.12.2023