Новини Великодедеркальської громади

ОДЕРЖУВАЧАМ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

Відповідно до пункту 78 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами та доповненнями) після закінчення строку отримання житлової субсидії Пенсійним фондом України здійснюється призначення житлової субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували житлову субсидію у попередньому періоді, крім домогосподарств:

15:33 08.06.2023

Тернопільщина: до бюджетів надійшло понад 12 млн грн екологічного податку

Упродовж січня-квітня цього року суб’єкти господарювання Тернопільщини, які здійснюють викиди забруднюючих речовин, перерахували до бюджетів усіх рівнів 12,1 млн грн екологічного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2022 року надходження зросли на 5,2 млн гривень, тобто майже удвічі.

17:36 30.05.2023

Порядок отримання статусу члена сім’ї    загиблого Захисника чи Захисниці України

Порядок отримання статусу члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці України

В умовах триваючої повномасштабної війни з лютого 2022 року  багато українських військових боронячи кордони нашої держави загинули. Але, що робити, членам їхніх сімей для отримання відповідного статусу?

20:21 23.05.2023