Новини Великодедеркальської громади

Дата: від до Скинути

До якого контролюючого органу суб’єкт господарювання подає повідомлення за ф. № 20-ОПП під час процедури переведення платника податків на обслуговування з одного контролюючого органу до іншого?

Відповідно до п. 66.3 ст. 66 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) та розд. X Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.12.2011 за №1562/2033 (далі – Порядок № 1588), у разі проведення державної реєстрації зміни місцезнаходження або місця проживання платника податків, внаслідок якої змінюється адміністративно-територіальна одиниця та контролюючий орган, в якому на обліку перебуває платник податків, а також у разі зміни податкової адреси платника податків, контролюючими органами за попереднім та новим місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків проводяться процедури відповідно зняття з обліку/взяття на облік такого платника податків.

17:01 15.06.2023

Підприємства Тернопільщини сплатили 489 млн грн податку на прибуток

З початку цього року платники податків – юридичні особи Тернопільської області сплатили до Зведеного бюджету України 489 млн грн податку на прибуток підприємств. Це на 225,3 млн грн або ж на 85 відсотків більше порівняно з відповідним періодом минулого року. При цьому до державного бюджету підприємства перерахували 439,3 млн грн, а до місцевих бюджетів – 49,7  млн гривень.

15:06 15.06.2023

Які суб’єкти господарювання та у яких випадках не повинні подавати повідомлення за ф. № 20-ОПП?

Відповідно до п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) з метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (далі – об’єкти оподаткування) (неосновне місце обліку).

15:03 15.06.2023

Порушення на майже 10 млн грн виявлено у результаті перевірок представників бізнесу Тернопільщини

З початку року підрозділами податкового аудиту Головного управління ДПС у Тернопільській області було проведено 256 документальних перевірок, охоплено контрольно-перевірочними заходами 157 суб’єктів господарювання. За результатами встановлених у ході таких перевірок порушень податкового законодавства донараховано до бюджету грошових зобов’язань на суму 9,5 млн гривень, – ці кошти уже надійшли до бюджету в повному обсязі. Також упереджено бюджетне відшкодування з податку на додану вартість на суму 29,9 млн гривень.

15:02 15.06.2023

Щодо сплати добровільних пенсійних внесків !!!

Збільшити стаж та майбутню пенсію можна за допомогою добровільних пенсійних внесків. Для цього потрібно укласти договір з Пенсійним фондом України через вебпортал електронних послуг ПФУ. У певних випадках потрібно укласти не один такий договір.

11:36 13.06.2023

З офіційних доходів жителів Тернопільщини бюджети отримали понад 3 млрд гривень

Упродовж січня-травня цього року платники Тернопільщини сплатили 3 млрд 47 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження даного платежу зросли на 800 млн грн або плюс 35,6 відсотків.

13:10 12.06.2023