Новини Великодедеркальської громади

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби

Доводимо до відома любителів риболовлі  копію наказу управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Тернопільській області від 29.03.2023 № 11 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Тернопільської області в 2023 році». З переліком рибогосподарських водних об’єктів у яких дозволено любительський і спортивний вилов риби та інших водних біоресурсів у нерестовий період можна ознайомитись за посиланням: https://trn.darg.gov.ua/files/14/03_29_perelik_T.pdf

09:40 06.04.2023

Сільськогосподарська сфера Тернопільщини має потребу в працівникахСільськогосподарська сфера Тернопільщини має потребу в працівниках

Сільське господарство – одна з провідних галузей у Тернопільській області. Освоєння земель, вирощування зернових, бобових, овочевих, ягідних та інших сільськогосподарських культур, розвиток садівництва та фермерських господарств спричиняють сталий попит на працівників аграрної сфери.

18:56 31.03.2023

ОБЕРЕЖНО СКАЗ

Випадок сказу знову зареєстровано на території Шумщини. Виявлено неблагополучний пункт по сказу котів у Великодедеркальській ТГ: с. Вовківці-рішенням ДНПК при Кременецькій військовій адміністрації оголошено неблагополучний пункт по сказу із загрозливою зоною с. М. Дедеркали, с. В. Дедеркали де спеціалісти Кременецької районної лікарні ветеринарної медицини проведуть подвірну вакцинацію собак і котів проти сказу.

12:20 30.03.2023

Роботодавці Тернопільщини шукають працівників на некваліфіковану роботу

Упродовж січня-березня 2023 року 13% вакансій, які подали роботодавці у Тернопільський обласний центр зайнятості, - пропозиції роботи для осіб без кваліфікації (для підсобників, прибиральників, укладальників-пакувальників, робітників з благоустрою, сторожів, вантажників, кухонних робітників, чергових по гуртожитку, двірників, робітників з обслуговування будинків та прибудинкових територій та ін.). Пропонована зарплата – до 11 тис. грн.

16:55 29.03.2023