Новини Великодедеркальської громади

Роботодавці Тернопільщини шукають працівників на некваліфіковану роботу

Упродовж січня-березня 2023 року 13% вакансій, які подали роботодавці у Тернопільський обласний центр зайнятості, - пропозиції роботи для осіб без кваліфікації (для підсобників, прибиральників, укладальників-пакувальників, робітників з благоустрою, сторожів, вантажників, кухонних робітників, чергових по гуртожитку, двірників, робітників з обслуговування будинків та прибудинкових територій та ін.). Пропонована зарплата – до 11 тис. грн.

16:55 29.03.2023

ФССУ профінансував понад 15 мільйонів гривень для забезпечення потерпілих медико-соціальними послугами

Потерпілі на виробництві отримали від Фонду соціального страхування України виплати на забезпечення їх медико-соціальними послугами, які були нараховані в грудні 2022 року, однак не профінансовані через припинення ФССУ.

08:25 22.03.2023

На Тернопільщині триває набір у штурмові бригади “Гвардії наступу”.

На Тернопільщині триває набір у штурмові бригади “Гвардії наступу”. Частина кандидатів уже завершили перший етап навчання з базової військової підготовки і тактичної медицини. Попереду ще багато тренувань, підготовка особового складу восьми нових бригад “Гвардії наступу”, яка триватиме від 2-х до 4-х місяців. Заявки для вступу можна подати онлайн на сайті https://storm.mvs.gov.ua/ або ж у Центрах надання адміністративних послуг області. Нижче подаємо адреси Бережани (вул. Банкова, 3), Чортків (вул. Тараса Шевченка, 21), Теребовля (вул. Князя Василька, 104 А), Кременець (вул. Шевченка, 56), Тернопіль (вул. Острозького, 6).

17:50 17.03.2023

На Тернопільщині 20% вакансій - у переробній промисловості

Переробна промисловість – одна з провідних галузей у Тернопільській області. Зокрема, виробництво харчових продуктів і напоїв, металевих виробів, транспортних засобів та іншої продукції формують сталий попит на працівників у цій сфері. На сьогодні 20% вакансій, які подали роботодавці у службу зайнятості області, - у переробній промисловості.

12:34 17.03.2023

Понад 120 робочих місць вже створено на Тернопільщині завдяки мікрогрантам

У Тернопільській області зараз реалізується 149 успішних проєктів учасників програми єРобота, зокрема з отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Кожен з них отримав чи отримає грантову допомогу від 75 до 250 тис. грн на загальну суму майже 36 млн грн. Втілення цих проєктів дасть змогу створити понад 370 нових робочих місць.

16:06 16.03.2023