Новини Великодедеркальської громади

Як розпочати процес стягнення аліментів

Правовими підставами стягнення аліментів є заява платника аліментів, договір про утримання дитини, укладений між батьками, або рішення суду про стягнення аліментів.

12:06 05.08.2019

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Сервіс Мін’юсту «Шлюб за добу», який передбачає спрощену процедуру реєстрації шлюбу, у Тернополі діє з лютого 2017 року. Локацією для проведення таких церемоній був визначений Український дім «Перемога». Однак вже невдовзі одружитися, не чекаючи 30 днів після подання заяви, можна буде і в новому залі для урочистих подій «Офісі щастя», який нещодавно відкрив свої двері в обласному центрі.

09:29 05.08.2019

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Чи доводилося вам виправдовуватись за дрібні «неузгоджені» покупки чи залишати роботу, бо ваш подружній партнер не хоче, аби ви працювали? Попри те, що домашнє насильство зазвичай асоціюється із застосуванням фізичної сили, воно має й інші, неочевидні форми. Одна із таких форм – економічне насильство.

09:23 05.08.2019

Прес-служба виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України інформує

Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

Начальниця управління страхових виплат та матеріального забезпечення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Світлана Зарубіна провела селекторну нараду з керівниками та фахівцями управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях і місті Києві. Також у нараді взяли участь запрошені спеціалісти, які супроводжують роботу Єдиної інформаційно-аналітичної системи (ЄІАС) Фонду.

09:20 05.08.2019

Прес-служба виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України інформує

Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

Упродовж перших шести місяців 2019 року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією після перенесених захворювань і травм було забезпечено 15 297 застрахованих осіб і їх дітей.

09:17 05.08.2019

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Доброго дня, шановний Міністре! Звертаюсь до Вас з проханням роз’яснити процедуру державної реєстрації  фізичних осіб-підприємців. Які документи необхідно підготувати і чи можу я зробити це онлайн?

09:15 05.08.2019

Що передбачає ініціатива Уряду #ЧеснаПлатіжка

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області нагадує: Уряд встановив граничні тарифи на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для населення міст обласного значення та м. Київ на опалювальний сезон 2019/20 року. В містах обласного значення при наявності лічильника вартість 1 Гкал тепла не має перевищувати 1400 гривень. У разі відсутності приладів обліку - 35,21 гривні за 1 квадратний метр. Щодо гарячої води, максимальний тариф для населення затвердили на рівні 83,66 гривень за кубометр у квартирах рушникосушками та 75,74 гривень – в помешканнях без них.

09:16 31.07.2019

09:14 31.07.2019