Новини Великодедеркальської громади

ОЛЕКСАНДР БАНЧУК: УРЯД СХВАЛИВ ЗАКОНОПРОЄКТ ПРО МЕДІАЦІЮ

Регулювання медіації як окремої сфери професійної діяльності на сьогодні потребує законодавчого регулювання. Зважаючи на це, Мін’юст розробив  проєкт Закону «Про медіацію», який впроваджує в Україні інститут медіації.  Про це повідомив заступник Міністра юстиції Олександр Банчук.

10:42 28.12.2019

ОЛЕКСАНДР БАНЧУК: УРЯД СХВАЛИВ ЗАКОНОПРОЄКТИ ПРО СУД ПРИСЯЖНИХ

Кабінет Міністрів України схвалив проєкти законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення участі громадян у здійсненні правосуддя» та «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо удосконалення порядку формування списку присяжних». Ці законопроєкти забезпечать реальне функціонування суду присяжних як інструменту народовладдя. Про це повідомив заступник Міністра юстиції Олександр Банчук.

10:40 28.12.2019

ДЕНИС МАЛЮСЬКА: УРЯД СХВАЛИВ ЗАКОНОПРОЄКТ ПРО ВІДШКОДУВАННЯ ШКОДИ ПОТЕРПІЛИМ ВІД НАСИЛЬНИЦЬКИХ КРИМІНАЛЬНИХ ПРАВОПОРУШЕНЬ

Для того, щоб підвищити гарантії прав потерпілих від насильницьких кримінальних правопорушень та їх близьких родичів і членів сім’ї, Мін’юст розробив проєкт закону, який передбачає надання їм державної соціальної допомоги у вигляді відшкодування шкоди. Цей законопроєкт був схвалений Кабінетом Міністрів України та набуде чинності у 2021 році. Про це повідомив Міністр юстиції Денис Малюська.

10:40 28.12.2019

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ  У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Кабінет Міністрів України схвалив розроблений Міністерством юстиції проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів щодо спрощення доступу до безоплатної правової допомоги дітей та осіб з інвалідністю та підвищення якості її надання». Про це повідомила заступник Міністра юстиції Валерія Коломієць.

10:39 28.12.2019

32,5 тис. осіб уклали договори для проходження реабілітації після важких захворювань і травм за кошти Фонду

Станом на 24 грудня з початку цього року укладено договорів для забезпечення медичною реабілітацією після перенесених захворювань і травм 32 545 застрахованих осіб. Проходження реабілітації фінансується за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

10:57 27.12.2019

Прес-служба виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України інформує

Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

На засіданні 18 грудня Кабінет Міністрів України затвердив зміни до бюджету Фонду соціального страхування України на 2019 рік. Це друге корегування показників річного бюджету, початкову редакцію якого було прийнято 16.01.2019.

10:55 27.12.2019