Новини Великодедеркальської громади

Сергій Петухов у Тернополі поспілкувався з майбутніми юристами

Під час робочого візиту у Тернопіль заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов зустрівся зі студентами школи “Лідер права та юридичної клініки Тернопільського національного економічного університету “Liberta”, а також із викладачами юридичного факультет у ТНЕУ.

17:12 17.07.2019

Заступник Міністра юстиції Сергій Петухов зустрівся з представницями жіночих організацій Тернопільщини

Сьогодні у Тернополі з робочим візитом перебуває заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов. Перш за все, посадовець зустрівся із представницями громадських організацій Тернопільської області.

17:10 17.07.2019

Сергій Петухов відвідав підопічних Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

Під час свого візиту у Тернопіль заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов завітав і до підшефних Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області – вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, який знаходиться в обласному центрі на вулиці Стрімкій, 6.

17:05 17.07.2019

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ  У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

11 липня 2019 року Верховна Рада України ухвалила в першому читанні закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за злочини, вчинені щодо малолітньої чи малолітнього, неповнолітньої чи неповнолітнього та особи, яка не досягла статевої зрілості» (№ 6449). За дане рішення проголосували 247 народних депутатів. Законом посилюється відповідальність за зґвалтування та розбещення неповнолітніх осіб шляхом внесення змін Кримінального кодексу України.

12:20 12.07.2019

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ  У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області інформує: відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг» на опалювальний сезон 2019/20 року встановили граничні тарифи на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для населення міст обласного значення та м. Київ.

15:51 11.07.2019

#ЧеснаПлатіжка: громадяни можуть самостійно вирахувати, скільки повинні платити за тепло та гарячу воду

Громадяни зможуть самостійно вирахувати, скільки вони платитимуть за тепло і гарячу воду. Міністерство юстиції України на своєму сайті розмістило онлайн калькулятор розрахунку «чесної платіжки» - https://minjust.gov.ua/news/info/onlayn-kalkulyator-poslug

15:49 11.07.2019

Прес-служба виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України інформує

Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

Фонд соціального страхування України компенсує застрахованим особам втрачений за період догляду за хворою дитиною або членом сім’ї заробіток, починаючи з першого дня догляду. Розмір допомоги залежить від тривалості страхового стажу і визначається на загальних підставах.

15:47 11.07.2019