Новини Великодедеркальської громади

Дата: від до Скинути

Період військової служби включається до страхового стажу при призначенні матзабезпечення від Фонду з 01.01.2016

Розмір матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (компенсація втраченого заробітку за період перебування на лікарняному), що фінансується Фондом соціального страхування України, обчислюється, виходячи із тривалості страхового стажу застрахованої особи. Страховим стажем вважається період (строк), протягом якого особа підлягала страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено нею та роботодавцем або нею страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

15:46 11.07.2019

Прес-служба виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України інформує

Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

Аналіз травматизму на підприємствах АПК свідчить про те, що під час зернозбиральної кампанії найчастіше травмуються водії, підсобні робітники, механізатори та слюсарі. Це відбувається через невиконання вимог інструкцій з охорони праці, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів та порушення Правил дорожнього руху.

15:45 11.07.2019

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу?

09:16 09.07.2019

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ  У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Законом України від 2 червня 2016 року № 1401-VIII «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)» Конституцію України від 28 червня 1996 року, серед іншого доповнено, статтею 1312, частина четверта якої передбачає, що виключно адвокат здійснює представництво іншої особи в суді, а також захист від кримінального обвинувачення.

09:09 05.07.2019

Прес-служба виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України інформує

Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

Найпоширенішою помилкою при оплаті листків непрацездатності є надмірне нарахування матеріального забезпечення, у зв’язку з чим виникає переплата матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.

14:18 04.07.2019