Новини Великодедеркальської громади

Прес-служба виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України інформує

Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

За підсумками січня–серпня цього року кількість страхових нещасних випадків на виробництві зменшилась на 8,5% – з 3 161 у тому ж періоді 2018 року до 2 893 у 2019-му. Водночас, кількість смертельно травмованих осіб збільшилась на 4,6% та склала 250 осіб.

14:10 08.10.2019

Професія юриста - одна із найдавніших у людському суспільстві

8 жовтня в Україні є святковим днем для юристів різних галузей: правотворчої, правозастосовної, правоохоронної, господарської та інших. Цей день запроваджено Указом Президента України від 16 вересня 1997 року. Проте історія свята є більш давньою і надзвичайно цікавою.

10:11 08.10.2019

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Судове рішення може виконуватись у добровільному або примусовому порядку. Якщо боржник відмовляється виконувати рішення добровільно, потрібно звернутися із заявою про видачу виконавчого листа до суду, який розглядав справу. Виконавчий лист обов’язково має містити:

10:58 07.10.2019

Хто може бути присяжним

Присяжними можуть бути громадяни України віком від 30 до 65 років, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, та володіють державною мовою.

09:01 03.10.2019

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Особа, яка виявила бажання стати присяжним, має звернутися до місцевої ради із заявою про включення до списку. Саме органи місцевого самоврядування формують і затверджують список громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, відповідають встановленим вимогам та дали згоду бути присяжними.

10:41 01.10.2019

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Податкова знижка на навчання – це сума, яку повертає держава зі сплаченого фізичною особою податку на доходи. Право на її отримання мають громадяни України, які оплачують навчання у закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти за себе або членів сім’ї 1-го ступеня споріднення (батьки, чоловік/дружина, діти).

11:57 30.09.2019

Впровадження попереднього контролю упередило нецільове фінансування на 7,2 млн грн

За оперативними даними січня–серпня цього року фахівцями Фонду соціального страхування України було упереджено нецільове фінансування страхувальників на 7,2 млн гривень внаслідок проведення попередньої перевірки заяв-розрахунків.

09:19 30.09.2019

Прес-служба виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України інформує

Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

З 18 по 20 вересня пройшов фінал сьомої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», яка щороку організовується Фондом соціального страхування України. У фінальних змаганнях взяли участь 272 спортсмени-аматори, які отримали травми внаслідок нещасних випадків під час виконання службових обов’язків.

09:18 30.09.2019