Новини Великодедеркальської громади

#ПраваЗахисників: безоплатне медичне забезпечення

Учасники бойових дій мають право на безоплатне медичне забезпечення. Туди входить безкоштовне одержання ліків за рецептом лікаря, першочергове зубопротезування, допомога у військових госпіталях та інших лікувально-профілактичних закладах (якщо військовослужбовець у ЗСУ – понад 20 років, право на лікування у військових госпіталях мають також члени його сім’ї), обстеження та лікування у військово-медичних закладах для себе та членів сім’ї (для військовослужбовців, звільнених з військової служби внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням обов’язків).

14:40 17.10.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»:  що потрібно знати про договір довічного утримання (догляду)?

15:27 15.10.2019

Учасники бойових дій можуть безкоштовно отримати правову допомогу

Учасники бойових дій можуть отримати правову консультацію чи роз’яснення юриста безкоштовно. Для цього  необхідно звернутися до найближчого центру з надання безплатної правової допомоги або територіального органу юстиції за місцем проживання. Щодо документів, то знадобляться паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер та посвідчення учасника бойових дій.

15:24 15.10.2019

Яким може бути розмір аліментів

Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Рекомендований розмір аліментів на дитину складає 100% прожиткового мінімуму. Прожитковий мінімум встановлюється Законом України «Про Державний бюджет України» на відповідний рік.

11:34 11.10.2019

Прес-служба виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України інформує

Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

Фонд соціального страхування України фінансує щомісячні страхові виплати для понад 205 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх сімей. З них 125 тисяч, або 61% осіб досягли пенсійного віку.

14:13 08.10.2019

У Фонді за участю Держпраці пройшла нарада зі спірних питань при розслідуванні профзахворювань

У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України за участі представників Державної служби України з питань праці відбулась нарада з розгляду та врегулювання спірних питань стосовно підготовки документів при підозрі виникнення у працівників професійних захворювань, а також розслідування причин їх виникнення.

14:12 08.10.2019