Новини Великодедеркальської громади

Бартерні операції для юросіб платників єдиного податку четвертої групи

Відповідно до п. п. 14.1.10 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) бартерна (товарообмінна) операція – це господарська операція, яка передбачає проведення розрахунків за товари (роботи, послуги) у негрошовій формі в рамках одного договору.

09:28 02.07.2021

Конкурс на посаду директора Великозагайцівського НВК І-ІІІ ступенів

За результатами засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Великозагайцівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Великодедеркальської сільської ради, яке відбулося 29.06.2021 року, визначити переможцем конкурсу Туму Сергія Олександровича та рекомендувати начальнику відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Великодедеркальської сільської ради Ользі Федюк призначити на посаду директора Великозагайцівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Великодедеркальської сільської ради, уклавши контракт на два роки.

16:25 29.06.2021

До відома населення, керівників підприємств та організацій – споживачів природного газу

З метою підготовки газорозподільних станцій (ГРС) до надійної роботи в осінньо–зимовий період 2021– 2022 років Тернопільським проммайданчиком Бердичівського ЛВУМГ заплановано провести ремонтно-профілактичні роботи на ГРС В.Дедеркали з  9-00 год. 29 червня  2021 р.

16:12 23.06.2021

Оздоровлення дітей пільгових категорії

За сприяння Міністерства соціальної політики України, підтримки управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської обласної державної адміністрації 12 дітей пільгових категорії, що проживають на території Великодедеркальської сільської ради перебувають на оздоровленні та відпочинку у Державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» (Пуща-Водиця), оздоровчих таборах «Збруч» (Скала-Подільська) та «Лісова пісня» (Борщів).

12:04 23.06.2021