Новини Великодедеркальської громади

Спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя»

26 травня 2021 року на спортивних майданчиках Західноукраїнського національного університету м. Тернопіль, відбувся фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».

10:20 27.05.2021

До уваги суб’єктів господарювання !

У рамках реалізації заходів та завдань обласної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2023 роки, 26 травня 2021 року об 11:00 год для суб’єктів господарювання області відбудеться онлайн-семінар на тему: ,,Практичні аспекти впровадження державної програми “Доступні кредити 5-7-9%”.

16:28 20.05.2021

До уваги жителів сіл В.Дедеркали та с.Мізюринці !

Фермерським господарством «Добробут» з 20 по 23 травня 2021 року з 20 години буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів. Інформація про діючу речовину, межі площ застосування, застереження додається у слідуючих повідомленнях:

15:23 19.05.2021

Оголошення !

Сільськогосподарська компанія ТОВ "МРІЯ ФАРМІНГ ПОЛІССЯ" повідомляє про те, що з 19 травня по 31 травня 2021 року буде проводити обробку соняшнику препаратами Челенж, супер ПАБ, лимонна кислота (діюча речовина аклоніфен, етоксилат ізодецилового спирту, лимонна кислота).

16:48 18.05.2021

Оголошення !

Агрономічна служба ТОВ "Шумськ Агро" повідомляє про те, що з 15 травня по 21 травня 2021 року буде проводити обробку ріпаку інсектицидом Біскайя (діюча речовина - тіаклоприд). Інсектицид безпечний для бджіл.

09:05 17.05.2021

Спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя»

14 травня 2021 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям Великодедеркальської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся І етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», мета якого полягає в пропаганді здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в громаді шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом та організації змістовного дозвілля.

15:27 14.05.2021