Новини Великодедеркальської громади

Дата: від до Скинути

Декларація збору за місця для паркування транспортних засобів: подання звітності за відсутності показників

Відповідно до п. п. 268 прим. 1.1.1 п. 268 прим. 1.1 ст. 268 прим. 1 розд. ХІІ Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платниками збору за місця для паркування транспортних засобів (далі – Збір) є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи – підприємці, які згідно з рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад (далі – Рада), організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.

14:38 17.11.2021

Варто сплатити борги з єдиного внеску

У вересні-жовтні поточного року відбулося зменшення заборгованості з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок). Так, у вересні 2021 року досягнуто зменшення боргу на 5,7 млн грн, а за жовтень – ще на 1,8 млн гривень.

14:37 17.11.2021

Варто сплатити борги з єдиного внеску

14:37 17.11.2021

ПЕРША ЛЕДІ ОЛЕНА ЗЕЛЕНСЬКА ПРЕЗЕНТУВАЛА «ДОВІДНИК БЕЗБАР’ЄРНОСТІ»

Перша леді Олена Зеленська презентувала електронну версію „Довідника безбар’єрності”, який покликаний зафіксувати нові принципи безбар’єрної мови та коректного спілкування. „Довідник безбар’єрності” – проект з відкритим кодом, доступний для використання та цитування, який також можна доповнювати. Над ним працювали правозахисники, психологи, батьки, які виховують дітей з інвалідністю, українські та міжнародні експерти. З метою використання коректної лексики у щоденній роботі пропонуємо ознайомитись з інформацією про „Довідник безбар’єрності”, який доступний за посиланням https://bf.in.ua

15:00 20.10.2021

До уваги сільськогосподарських товаровиробників з виробництва гречки в 2021 році !

Набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 886 „ Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь”. Субсидії надаються отримувачам на безповоротній основі в межах бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на поточний рік, у розрахунку на один нектар оброблюваних угідь, на яких вирощувалась гречка у розмірі до 5 000 гривень на один гектар, але не більше ніж на 300 гектарів оброблюваних угідь одним отримувачем.

14:46 20.10.2021