Новини Великодедеркальської громади

Акція «Великодній кошик»

З ініціативи сільського голови Юрія Панасюка та підтримки відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму була проведена акція «Великодній кошик». До цієї справи долучилися усі заклади дошкільної, позашкільної, загальної освіти Великодедеркальської ОТГ. Були зібрані  продукти харчування, солодощі, засоби гігієни і передані у  відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання (надання соціальних послуг стаціонарного догляду) центру надання соціальних послуг Великодедеркальської сільської ради . Висловлюємо подяку усім хто долучився до благодійної акції «Великодній кошик». Нехай Господь поверне Вам сторицею за Ваші благі справи!

09:57 29.04.2021

21 квітня у Великодедекальській ОТГ відбулася весняна толока.

Працівники апарату громади та структурних підрозділів прибрали та впорядкували територію кладовища біля стадіону, територію навколо сміттєзвалища, а також придорожню територію від села М.Дедеркали до х.Михайлівка.

11:11 23.04.2021

До уваги суб’єктів  господарювання!

До уваги суб’єктів господарювання!

Відповідно до „Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства”, затвердженим постановою КМУ від 15.07. 2005 № 587 (в редакції постанови КМУ від 10.03.2021 № 185) визначено механізм і напрями підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства у 2021 році.

14:49 06.04.2021