Тернопільський обласний центр зайнятості інформує

На Тернопільщині більше 300 бізнес-проєктів реалізовують грантоотримувачі за програмою єРобота, серед них є й учасники бойових дій

Державна служба зайнятості супроводжує реалізацію урядового проєкту єРобота за напрямками "Власна справа" і "Грант для ветеранів та їх подружжя" на створення або розвиток власного бізнесу. Основна вимога їх надання – створення нових робочих місць.

09:53:57 24.11.2023

Шукаєш роботу бариста, бармена, офіціанта, кухаря чи кухонного робітника? Є 90 вакансій

У місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості зараз зареєстровано майже 90 таких вакансій. Найбільше можуть заробити кухарі - 20 тис. грн; бармени - 15 тис. грн, бариста - 10 тис.

10:16:26 21.11.2023

Соціальне партнерство – учасникам бойових дій: послуги, пільги, допомоги, сприяння у працевлаштуванні, профнавчанні, відкритті бізнесу

Цьогоріч через службу зайнятості Тернопільщини шукали роботу 232 учасника бойових дій (УБД), з них 229 – отримали статус безробітного, у т. ч. 27 осіб з інвалідністю; 41-му вдалося знайти прийнятні місця праці переважно у переробній промисловості та сільському господарстві. За направленнями служби зайнятості 5 УБД проходили профнавчання; 3 - мали тимчасову роботу. 4 особи з числа УБД отримали ваучери на оплату навчання (за професією тракторист, та за напрямками «Автомобільний транспорт» та «Будівництво і цивільна інженерія»).

12:29:27 20.11.2023

І робота, і житло! На Тернопільщині є вакансії з можливістю проживання

Роботодавці Тернопільської області зараз мають 26 вакансій з наданням житла. Потрібні кухарі, бармени, офіціанти, кухонний робітник, охоронники, електрозварник ручного зварювання, машиніст сушильної установки, формувальник залізобетонних виробів та конструкцій, водії навантажувачів, моторист бетонозмішувальних установок, швачки, різьбяр по каменю, комплектувальник товарів, робітник по догляду за тваринами, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, підсобні робітники.

14:04:58 08.11.2023

«Укрзалізниця» запрошує на роботу жителів Тернопільщини - є 37 вакансій

4 листопада  - День залізничника України. Ми дякуємо працівникам Укрзалізниці за нелегку, а, подекуди, небезпечну, самовіддану працю із забезпечення перевезень пасажирів. Миру Вам, здоров’я, добробуту, родинного затишку!

10:04:37 07.11.2023