Тернопільський обласний центр зайнятості інформує

Цікавлять професії сфери будівництва? Навчайся! Звернись у службу зайнятості Тернопільщини!

На підставі ваучерів на оплату навчання, що видають у місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні і мають  професійно-технічну чи вищу освіту можна пройти навчання за напрямками:

15:24:03 26.02.2024

Отримай ваучер для оплати навчання за спеціальністю «Ветеринарна медицина»!

Розпочинається підвищення кваліфікації лікарів клінік ветеринарної медицини за спеціальністю «Ветеринарна медицина» на базі Подільського державного університету, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область.

15:23:36 26.02.2024

Водії, кухарі, продавці - у лютневому топі вакансій на Тернопільщині

Місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості зараз пропонують шукачам роботи більше 1,2 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, кожна п’ята - із заробітною платою вищою від середньої по області.

16:32:59 22.02.2024

Шукаєш роботу інженера? Є вакансії

У місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості шукачам роботи зараз пропонують майже 30 вакансій інженерів різних спеціалізацій.

15:23:14 14.02.2024

Отримай ваучер на оплату навчання в Тернополі!

12 лютого 2024 року розпочинається навчання за виданим ваучером на базі Тернопільського центру професійно-технічної освіти за професією «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

16:31:30 08.02.2024

Як ветерану з Тернопільщини розпочати власну справу?

З квітня минулого року діє програма «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», яка  реалізується службою зайнятості в рамках урядового проєкту «єРобота». Ця програма  спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні та створення нових робочих місць.

12:30:59 06.02.2024