Пенсійний фонд

Щодо декларування матеріальної допомоги, яку отримали публічні службовці або члени їхніх сімей від України, міжнародних організацій або інших держав через війну

У зв’язку із численними зверненнями, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало окреме роз’яснення щодо декларування матеріальної допомоги, яку отримали публічні службовці або члени їхніх сімей  від України, міжнародних організацій або інших держав через війну.

15:23:17 11.04.2023

Компенсаційні виплати та доплати до пенсії для пенсіонерів, яким виповнилось 80 років і більше та для пенсіонерів, яким виповнилось 75 років до досягнення 80-річного віку

12:48:45 15.03.2023

Компенсаційні виплати та доплати до пенсії для пенсіонерів у віці від 70 до 75 років та яким не виповнилося 70 років

З метою здійснення послідовних заходів щодо підтримки найбільш вразливих категорій осіб, які досягли відповідного віку та мають тривалий страховий стаж Урядом визначено розмір компенсаційних виплат для пенсіонерів у віці від 70 до 75 років та яким не виповнилося 70 років.

10:47:22 14.03.2023

ІНДЕКСАЦІЯ ПЕНСІЙ З 1 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ

24 лютого Уряд ухвалив постанову № 168 «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2023 році», яка передбачає проведення індексації пенсій та щомісячних страхових виплат, підвищення розмірів мінімальних пенсій по інвалідності колишнім військовослужбовцям та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, збільшення рівня мінімальних пенсійних виплат окремим категоріям пенсіонерів.

11:39:02 07.03.2023

Офіційний Вебсайт Пенсійного фонду України

Через повномасштабне вторгнення росії кампанія декларування 2023 року нетипова та складна для багатьох декларантів. Зокрема, і тому, що багато українців втратили свої домівки та були змушені їхати разом із родинами в пошуках безпечного місця. Тому важливо допомогти цим посадовцям швидко та просто вказати місце проживання і розібратися з особливістю декларування знищеного житла. Отож, НАЗК підготувало відповіді на поширені питання декларантів, які переїхали через загрозу.

18:44:36 02.03.2023

06 листопада 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних, трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідн

Попри те, що обов’язкова подача декларацій та проведення повних перевірок і контролю повноти заповнення декларацій призупинені, Національне агентство з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) працює над тим щоб полегшити процес декларування, зробити його більш зрозумілим та простим.

18:41:18 02.03.2023