Пенсійний фонд

Верифікація одержувачів пенсій

Законом України від 3 грудня 2019 року № 324-ІХ «Про верифікацію та моніторинг державних виплат» визначено правові та організаційні засади здійснення верифікації та моніторингу державних виплат в Україні. Метою дії Закону є підвищення адресності державних виплат, сприяння розбудові системи соціального захисту, а також забезпечення ефективного використання бюджетних коштів. До державних виплат, які підлягають верифікації згідно цього Закону відносяться і пенсії. У зв’язку з цим, органами Пенсійного фонду України постійно проводиться верифікація особистих даних отримувачів пенсій, які містяться в електронних пенсійних справах.

10:53:17 06.12.2022

ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПОВІДОМЛЕННЯ ОРГАНІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ПРО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ/ЗВІЛЬНЕННЯ З РОБОТИ

Чинне законодавство в сфері пенсійного забезпечення передбачає відмінності у призначенні (перерахунку) пенсій в залежності від факту роботи одержувача пенсійних виплат.

10:50:03 06.12.2022