Безоплатна правнича допомога

Уточнення порядку бронювання військовозобов’язаних

В умовах продовженого воєнного стану (до 19 лютого 2023 року) Міністерством аграрної політики та продовольства України (далі - Мінагрополітики) 09 вересня 2022 року опубліковано оновлення Уточненого Порядку бронювання військовозобов’язаних (далі - Уточнення), відповідно до якого відбуватиметься бронювання військовозобов’язаних працівників у органах державної влади, підприємствах, установах, організаціях, які задовольняють потреби Збройних Сил України.

17:30:44 30.11.2022

Отримання одноразової грошової допомоги військовослужбовцю, військовозобов’язаному, резервісту або особі, звільненій з військової служби (зміни)

29 липня 2022 року прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» щодо призначення і виплати одноразової грошової допомоги»  № 2489-IX, яким  внесено зміни до пункту 4 статті 16-3 що стосуються призначення та виплати одноразової грошової допомоги.

17:30:23 30.11.2022