Новини Великодедеркальської громади

СМС- Інформування Пенсійного фонду України

Кременецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує, що Пенсійним фондом України запроваджує новий онлайн-сервіс для громадян — смс-інформування.

11:26 26.06.2018

Україна ратифікувала зміни до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод

20 червня 2014 року Україною як державою-учасницею Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі –  Конвенція) підписано Протоколи №15 до Конвенції, який було ратифіковано лише у жовтні 2017 року на підставі Закону України «Про ратифікацію Протоколів № 15 та № 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод» від 05 жовтня 2017 року № 2156-VIII.

09:45 22.06.2018

Консультує міністр юстиції

Доброго дня! Мій чоловік зовсім забув про свою дитину – вже 10 років не приймає жодної участі у її житті. Підкажіть чи можна його позбавити батьківських прав і як це зробити?

09:44 22.06.2018

Консультує міністр юстиції

Павле Дмитровичу, моя дружина за місяць має народити. Підкажіть, яка процедура реєстрації дитини після народження і на що треба звернути особливу увагу?

09:19 11.06.2018

Консультує міністр юстиції

Пане Міністре, доброго дня! Я плачу чималі гроші на дитину. Їх більш ніж вистачає на дитину. Тепер ще й кажуть, що мене примусять платити ще більше, бо збільшиться розмір аліментів. Я й так не зовсім розумію, куди моя колишня їх витрачає і чи на дитину вони йдуть. А тепер, що виходить, вона житиме за мій рахунок?

08:59 05.06.2018

Набуття страхового стажу

Набуття страхового стажу є актуальним не лише для найманого працівника, а й для самого підприємця

09:00 31.05.2018