Новини Великодедеркальської громади

Перерахунки пенсій за особливі заслуги перед Україною

Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”, ухваленим 3 жовтня 2017 року за №2148-VIII, внесено зміни до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”. Вище зазначеними змінами, зокрема, передбачено, що пенсії за особливі заслуги перед Україною починаючи з 11 жовтня 2017 року встановлюються територіальними органами Пенсійного фонду України.

09:15 21.08.2018

Вимоги до документів, що подаються для державної реєстрації прав

Державна реєстрація права власності та інших речових прав на нерухоме майно, в тому числі державна реєстрація обтяжень нерухомого майна, проводиться на підставі документів визначених статтею 27 Закону України «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі – Закон).

10:01 15.08.2018

Умови звернення до Європейського суду з прав людини

Кожен хто особисто і безпосередньо став потерпілим від порушення прав і свобод зазначених у Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (далі – Конвенція) або в Протоколах до неї має право звернутися із заявою до Європейського суду з прав людини (далі – Суд). Заява повинна стосуватись лише порушень, допущених однією з держав, на які поширюється дія Конвенції.

09:43 13.08.2018

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ  У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Якщо ви звернулися до Європейського суду з прав людини за захистом своїх прав і свобод визначених Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, та Протоколів до неї, то інформація подана у цій статті саме для Вас.

16:34 08.08.2018

Консультує міністр юстиції

Пане міністре, вітаю Вас! Багато в новинах говорили про те, що після прийняття законів про аліменти сильно зміняться правила про те, як виїхати з дитиною за кордон. Навіть казали, що можна буде поїхати з дитиною на море й тим, хто за рішенням суду живе не з дитиною. Я живу окремо і дуже хотів би знати, які нові правила виїзду і чи можу я поїхати на відпочинок з сином?

15:05 31.07.2018