Історичний виступ президента Зеленського в ООН

Дата: 20.09.2023 09:20

Історичний виступ президента Зеленського в ООН:

Україна відмовилася від третього за величиною ядерного арсеналу. Тоді світ вирішив, що росія має стати хранителем такої сили.

Але історія показує, що саме росія найбільше заслуговувала на ядерне роззброєння. І росія зараз цього заслуговує – терористи не мають права володіти ядерною зброєю.

Кожне десятиліття росія починає нову війну. Частини Молдови та Грузії залишаються окупованими. росія перетворила Сирію на руїни. І якби не росія, там би ніколи не застосовували хімічну зброю. росія майже проковтнула Білорусь. Це загрожує Казахстану та країнам Балтії.

Мені відомо про спроби укласти якісь тіньові угоди за лаштунками. Злу не можна довіряти. Запитайте Пригожина, чи варто довіряти обіцянкам путіна. Будь ласка, почуйте мене. Нехай єдність вирішує все відкрито.

На жаль, різні терористичні угруповання і раніше викрадали дітей, але ніколи раніше масові викрадення та депортації не ставали частиною державної політики. До сьогоднішнього дня. Викрадених українських дітей у росії вчать ненавидіти Україну, розривають усі зв’язки з їхніми сім’ями. Це геноцид.