Новини Великодедеркальської громади

Шановні жителі та тимчасово переміщені особи !

У зв’язку з оголошеною Кабінетом Міністрів України повномасштабної евакуації цивільного населення з Донецької області, звертаємося до Вас із проханням провести бесіди серед близьких, родичів та знайомих, які залишилися проживати в Донецькій області щодо важливості евакуації з небезпечних територій.

12:31 09.08.2022

Готовність укриттів закладів освіти громади до використання для укриття населення

Комісією з огляду (оцінки) будівель (споруд, приміщень) закладів освіти, захисних споруд цивільного захисту та простих укриттів громади, затвердженою розпорядженням голови Великодедеркальської сільської ради  від 27 липня 2022 року № 30-агп, 04 серпня 2022 року із залученням фахівця Кременецького РУ ГУ ДСНС України в Тернопільський області, було обстежено укриття закладів освіти Великодедеркальської сільської ради та інших суб’єктів господарювання, які знаходяться на близькій від закладів освіти. У ході роботи були складені акти щодо готовності укриттів до використання для укриття населення як найпростіші укриття за умов виконання відповідних заходів.

10:33 09.08.2022

Пам’ятка «Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни»

Війна та негативні соціальні наслідки, які вона спричинила, повністю змінили життя українського народу, а також збільшили різноманіття ризиків для базових прав громадян на життя, здоров’я і майно. Це стосується і сфери дорожнього руху та експлуатації транспорту, безпека якої зазнала додаткових загроз. Ураховуючи вразливість учасників дорожнього руху в період воєнного стану, вимушену необхідність мільйонів громадян України у переміщенні на автомобільному та іншому транспорті на значні відстані територією держави, було розроблено Пам’ятку «Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни».

14:49 28.07.2022