Новини Великодедеркальської громади

Звернення до іноземних судів

Порядок звернення суду України із судовим дорученням  у цивільній справі про надання правової допомоги до іноземного суду.

09:59 03.09.2018

Консультує міністр юстиції

Доброго дня, пане міністре! Знаю, що в кінці серпня почне діяти спеціальна процедура виїзду за кордон з дитиною, яка після розлучення батьків проживає з одним з батьків. Збираюся у вересні поїхати із сином за кордон на море. Підкажіть, будь ласка, що мені треба робити – по крокам. Дякую!

09:57 03.09.2018

Перерахунки пенсій за особливі заслуги перед Україною

Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”, ухваленим 3 жовтня 2017 року за №2148-VIII, внесено зміни до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”. Вище зазначеними змінами, зокрема, передбачено, що пенсії за особливі заслуги перед Україною починаючи з 11 жовтня 2017 року встановлюються територіальними органами Пенсійного фонду України.

09:15 21.08.2018

Вимоги до документів, що подаються для державної реєстрації прав

Державна реєстрація права власності та інших речових прав на нерухоме майно, в тому числі державна реєстрація обтяжень нерухомого майна, проводиться на підставі документів визначених статтею 27 Закону України «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі – Закон).

10:01 15.08.2018