Великодедеркальська громада
Тернопільська область, Кременецький район

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 10.01.2025 17:40
Кількість переглядів: 12

Замовник: Центр надання соціальних послуг Великодедеркальської сільської ради.

ЄДРПОУ: 44126187.

Назва предмета закупівлі: Автоматизація котельні Центру надання соціальних послуг Великодедеркальської сільської ради комплексною програмно-апаратною системою сигналізації (ДК 021:2015 – 45310000-3 Електромонтажні роботи)

Очікувана вартість закупівлі: 164472,00 грн (сто шістдесят чотири тисячі чотириста сімдесят дві гривні 00 копійок) з ПДВ.

Період поставки: з дати підписання (січень 2025 р.) по 31 березня 2025 р.

Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету.

Вид процедури: відкриті торги з особливостями.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-07-002320.

 

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).

 

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення: Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі.

 

Обґрунтування технічних і якісних характеристик: закупівля здійснюється з метою забезпечення котельні, що опалюється природним газом, автоматизацією котельні Центру надання соціальних послуг Великодедеркальської сільської ради комплексною програмно-апаратною системою сигналізації.

Оснащення мережі котелень/паливних виконується з метою отримання фактичних  якісних показників обігрівальних приладів та вузлів котельні.

До якісних показників відносяться температура та тиск теплоносія в подавальному та зворотному трубопроводах, тиск газу, стан загазованості в приміщенні котельні, наявність напруги живлення 220 В, охоронна сигналізація.

Оснащення інженерних вводів котелень/паливних програмно апаратною системою диспетчеризації  не передбачає реконструкцію теплового пункту.

Обсяг наданих послуг

1. Послуги щодо автоматизації комплексною програмно-апаратною системою сигналізації та диспетчеризації виконуються на об’єктах:

1.Центр надання соціальних послуг Великодедеркальської сільської ради  , Кременецького району, Тернопільської області  с.Великі Дедеркали, вул.Садова, буд 4.

2. Послуги повинні надаватися із дотриманням ДСТУ (ГОСТ), ДБН, правил користування тепловою енергією, правил електро- та пожежної безпеки, охорони праці та інших нормативних документів, що діють на території України.

Загальні технічні вимоги

1. Послуги із забезпечення оснащення мережі котелень/паливних, повинні відповідати вимогам діючих стандартів, норм і правил (ГОСТ, ДБН, СНіП, правилам електро- та пожежної безпеки, охорони праці, правилам користування тепловою та електричною енергією та іншим нормативним документам ).

2. Прилади повинні монтуватися згідно схем, що відповідають діючим нормативним документам за узгодженням з Замовником.

3. Прилади приймально-контрольні в випадку необхідності повинні мати можливість роботи від автономного джерела живлення з терміном роботи не менше 2 років.

4. Прилади приймально-контрольні повинні бути сертифіковані УкрСЕПРО і внесені в Державний реєстр техніки України.

5. Інформація, що передається з приладу обліку  на ПК має містити:

- відомість реєстрації параметрів та підсумкових значень температурних показників, та управляючих виходів;

- відомість реєстрації стану встановлених давачів (норма, спрацювання) та їх груп; .

При цьому, для забезпечення повноцінного оперативного аналізу безпосередньо на об'єкті, глибина архівів ПЦС повинна бути не менше 40 діб для погодинного і не менше 360 діб для подобового архіву.

6. ППК повинні забезпечувати можливість зв’язку з комп’ютером за допомогою інтерфейсного виходу (RS-232 або аналогу) а також інтернету та телефонної лінії. Доступ до інтерфейсного виходу повинен забезпечуватись тільки кваліфікованому персоналу.

7. Прилади контролю заданих показників повинні забезпечувати можливість самотестування та фіксацію протоколу помилок.

8. ППК повинно управлятися пристроєм вводу який має інформаційне табло (індикатор), на якому в простій загальнодоступній формі повинні відображатись основні параметри контролюючих давачів:

- стан кожного з встановлених датчиків, відображається індикатором порушено, не порушено;

- температура теплоносія в подавальному та зворотному трубопроводах на виході з паливного котла

- температура пальника.

           9. Напрацювання на відмову приладу обліку повинно бути не менше ніж 50000 годин.

10. ППК та вимірювальне обладнання потребує технічного нагляду не менше як один раз на три місяці.

11. Прилад обробки та передачі інформації та його комплектуючі має відповідати нормативним документам, що діють на території України.

12. Система автоматичного регулювання та захисту центрального опалення повинна включати:

-  електронний датчик тиску газу;

- електронний манометр на подачі і зворотній трубі води з трьох входовим краном;

- газоаналізатор природнього та чадного газу;

- термоаналізатор наподачі і зворотній трубі води з цифровим табло;

- цифрові датчики температури

- цифрові датчики температури пальника

- датчик задимленості;

- електромагнітний клапан подачі газу

- світлозвукову оповіщувальну сирену

- давач охоронної сигналізації

- контроль наявності мережі 220В.

13. Електронний давач тиску повинен бути встановлений на одному з інженерних вводів, та контролювати тиск в системі опалення згідно заданих параметрів, програмно відноситься до основної групи.

Клапан повинен мати фланцеве приєднання для Ду25 і більше, з діаметрами умовного проходу менше DN 1|8 – допускається різьбове приєднання.

Електроманометер повинен бути розрахований на робочий тиск теплоносія в системі опалення з максимальною температурою 120°С. Діапазон налагодження регулюючого елемента уточнюється при виконанні монтажних робіт.

14. Система опалення кожного теплопункту повинна бути оснащена запобіжним електроклапаном на вводі газопроводу, який забезпечує захист системи опалення від неприпустимого підвищення температури чи задимлення. Також на інженерному вводі газу повинен стояти електронний манометер, який контролює тиск подачі газу, для запобігання неприпустимого підвищення тиску.

Запобіжний клапан повинен управлятися системою автоматично при збільшені заданих параметрів та безпосередньо з пульта центрального спостереження.

15. Якщо при обстеженні було виявлено поганий стан вхідної запірної арматури (поломка, відсутність) необхідно зробити заміну або встановити без зміни діаметра і технічних характеристик вентиля.

16. Контроль температури у визначених межах (0о – 150о) на кожному котлі повинен виконуватися окремо, сигналізації температурними зонами відбувається за допомогою пристрою вводу. Температурні показники передаються на пульт центрального моніторингу цілодобово, з певним визначеним кроком, при збільшенні заданого значення температури, - передача повідомлення  на ПЦС і телефон оператора котельні.

17. Контроль задимленості відбувається за допомогою відповідного давача задимленості, при спрацюванні передача повідомлення на на ПЦС і телефон оператора.

18. До приладу приймально контрольного повинна бути підєднанан світло звукова сирена. При порушені встановлених показників давачів, повинно відбуватися спрацювання світлової та звукової сигналізації і подача сигналу на пункт цетрального спостереження та безпосередньо відповідальному персоналу.

19.   Невідємною частиною ППК є контроль наявності напруги 220В у приміщенні котельні. При відсутності напруги у приміщенні котельні обов’язкове інформування ПЦС і відповідального персоналу.

20. Передача Замовнику інструкцій, протоколів передачі даних, драйверів, програмного забезпечення та іншої інформації, пов’язаної з програмним забезпеченням для роботи з обчислювачем та інтеграції його в системи дистанційного збору даних.

21.   Для охорони приміщення котельні встановити необхідні давачі, постановка на охорону повинна відбуватися введенням коду доступу.

22.  Для оперативного збору інформації необхідно провести наладку апаратно програмного комплексу  пульта центрального спостереження (ПЦС), програмного забезпечення та допоміжних пристроїв, кишенькових персональних компютерів (КПК), телефонної лінії та інтернету для отримання протоколівпро стан системи паливних та сигналізації ними, їх збереження та роздруківки.

23. Монтаж системи збору та обробки інформації про стан паливної системи виконувати в місцях, де є вільний доступ для їх обслуговування, вприміщені котельні. Для встановлення і налаштування ПЦС необхідно облаштувати робоче місце оператора центрального пульта, провести навчання персоналу.

24. В комплект загальної поставки повинен входити 1 пристрій отримання та передачі даних (КПК), для забезпечення оперативної роботи пункту центрального спостереження (ПЦС) разом з необхідним програмним забезпеченням для отримання звітів подобового та погодинного стану котельні, цифрової телефонної лінії, налаштування мережі Інтернет, налаштування програмного забезпечення, проведення навчання по роботі з ПЦС.

25  Типорозмір електромагнітних клапанів повинні визначається на основі інженерних розрахунків, згідно робочого проекту газопостачання паливної, по наступним вихідним даним:

- існуючих діаметрів подавального газотрубопроводів;

- тиску газу на вводі в будівлю;

Вимоги до технічних характеристик приладів контрольних

1. Прилади контрольні мають відповідати наступним метрологічним та технічним характеристикам:

 

Кількість радіовиходів

 

 

 

            16

Кількість користувачів з доступом до системи

5

Можливість пломбування всіх складових частин

наявна

Кількість контрольованих зон

>9

Робочий діапазон вимірювань температури, ºС

-55.+125

Кількість цифрових адресних давачів

16

Кількість управляючих виходів

15

Кількість тривожних дзвінків

0…9

Відноснна вологість при температурі +35С, %

до 95%

Діапазон робочих температур оточуючого повітря при вологості

5 ÷ 55

По стійкості до впливу механічних навантажень повинен відповідати

вимогам ГОСТ 12297 група 2

15-60

Ступінь захисту від проникнення вологи і пилу повинен відповідати

вимогам ГОСТ 14254

3

Середній час напрацювання до відмови (не менше), годин

50 000

Середній строк служби (не менше), років

Час індикації зони, яка спрацювала після тривоги

5

0-255

Час спрацювання шлейфу з прикінцевим резистором, не менше, мсек.

70

Час неспрацювання шлейфу з прикінцевим резистором, не більше, мсек.

50

Максимальна напруга на зонах, не більше, В

18

Внутрішній опір зон (1-9) кОм

11

Живлення приладу стабілізоване, В

15

Живлення плати приладу (варіант постачання № 2), В

12...15

Струм споживання від мережі 220В, не більше, А

0,1

Струм споживання від акумулятора в режимі «Охорона», не більше, А

0,250

Надсилання SMS і від’єднання модуля під час живлення нижче, В

11,4

Повне вимкнення приладу (захист акумулятора) під час напруги на акумуляторі менше, В

10,8

Максимальна напруга комутації виходів, В

24

Максимальний струм для виходів № 1, 2, 3, 4, 5 не більше, А

0,35

Максимальний струм для виходу №6, не більше, А

1

Сумарний короткочасний струм на всіх виходах, не більше, А

2,5

Допустимий струм споживання зовнішніми оповіщувачами, не більше А

0,35

Максимальна довжина дроту однодротової шини «1-wire», м

100

Опір навантаження, під’єднаного до аудіовиходу не менше, Ом

32

 

 

Максимальна кількість датчиків температури

5

Маса приладу не більше

0,7

Точність виміру температури цифровими датчиками, оС

+/-0,5

Точність вимірювальної зони, %

5

Кількість точок порогового завдання на вимірювальній зоні

2

Діапазон вимірювання вологості «», %

40...95

 

2. Перелік величин, що мають фіксуватися ПЦС:

  1. Погодинний архів:

  • всіх контрольованих модулів;

  • контроль всіх контрольованих входів окремо на кожному приладі

  • похвилинний контроль температури теплоносія;

  • похвилинний контроль температури модуля;

  • посекундний контроль мережевого живлення, та стану акумулятора;

  • посекундний контроль живлення датчиків та аналізаторів;

  • посекундний контроль рівня мережі, телефонної лінії

  • посекундний тестовий зв'язок з приладом;

  • результати діагностики, час напрацювання, час роботи у нештатних ситуаціях.

2.2.Подобовий архів:

  •      середньодобовий графічний архів температури теплоносія;

  •      середньодобовий графічний архів нагріву котла 1,2..n

  •      середньодобовий графічний архів вхідних шлейфів стану давачів;

  •      середньодобова температура в подавальному трубопроводі;

  •      середньодобова температура в зворотному або циркуляційному трубопроводі;

  •      час напрацювання, час роботи у нештатних ситуаціях за добу.

2.3.Програмування приладу повинно виконуватись кваліфікованим персоналом, температура теплоносія повинна вводитись , шляхом занесення констант в програму теплоаналізатора (для системи гарячого водопостачання) без застосування додаткового обладнання.

Комплектація паливної комплексною програмно-апаратною системою сигналізації та диспечирезації повинна бути виконана згідно специфікації.

Кількість теплових давачів визначається відповідно до кількості опалювальних котлів, так як кожен котел контролюється окремо. Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж визначаються  за погодженням з енергопостачальною організацією.

Комплектація може змінюватись у відповідності до специфіки об’єктів, на яких встановлюються комплексна програмно-апаратна система автоматизації та диспечирезації (КПАСАД).

Вимоги до програмного забезпечення ПЦС

1. Програмне забезпечення ПЦС повинно гарантувати захист від випадкових або навмисних змін параметрів, які впливають на достовірність показів приладу, шляхом встановлення спеціальних паролів, а також ведення журналу подій для фіксації причин та моментів входу в службові програми, та ін.

2. Програмне забезпечення повинне включати в себе всі необхідні засоби для програмування ППК (настройки конфігурації, алгоритму розрахунку параметрів, контролю поточних величин вимірюваних параметрів та збору вихідних даних).

3. Програмне забезпечення повинне виконувати зчитування накопичених даних через стандартний порт а також через мережу Інтернет на IBM - сумісний комп'ютер зі всіх встановлених пультів сигналізації .

4. Програмне забезпечення повинне виконувати обробку, візуалізацію та архівування інформації; забезпечити експорт даних із архіву в стандартні СУБД типу SQL чи файли формату txt, csv, xls, doc для подальшої обробки та формування звітної документації.

5. Програмне забезпечення повинне виконувати друк звітів, прийнятний для розуміння

6. Вимагається програмна сумісність наявного інтерфейсу з стандартним IBM-сумісним комп'ютером, відповідним переносним пристроєм зйому даних.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь