"Україна для кожної дитини" - єдина державна платформа, де зібрана детальна інформація про усиновлення, сімейні форми виховання і послугу патронату над дитиною

Дата: 17.09.2024 18:23

Кожна дитина має право на виховання в сім'ї, де її розуміють, підтримують і допомагають стати щасливою. Водночас тисячі дітей продовжують перебувати в інтернатних закладах та досі чекають на своїх батьків.

У Міжнародний день сім’ї відбувся запуск онлайн-платформи про усиновлення та сімейне виховання дітей «Україна для кожної дитини».

Цей ресурс допоможе майбутнім батькам дізнатися більше про унікальний досвід батьківства та підготує їх до зустрічі із дитиною: від важливих юридичних аспектів до психологічної підготовки.

Платформа доступна за посиланням: https://www.dity.gov.ua.