Понад 362 млн грн військового збору сплатили жителі Тернопільщини на підтримку українського війська

Дата: 06.09.2024 11:20

Упродовж восьми місяців цього року до бюджету від платників області надійшло 362,4 млн грн військового збору. Надходження перевищили показник січня-серпня 2023 року на 34,1 млн гривень. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Руслан Цвігун.

Лише у серпні Тернопільщина спрямувала до бюджету 45,8 млн грн військового збору.

Нагадаємо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.