Відтепер ветерани, які хочуть відкрити або розвивати власну справу, матимуть ще більше підтримки.

Дата: 10.07.2024 12:19
Кількість переглядів: 19

У Тернополі підписали меморандум про співробітництво у програмі “Грант для ветеранів та членів їхніх сімей”. Проєкт реалізовується Тернопільською обласною військовою адміністрацією спільно з Тернопільським обласним центром зайнятості та Тернопільським обласним управлінням АТ “Державний Ощадний Банк України”.

Програма “Грант для ветеранів та членів їхніх сімей” спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні. Умовою отримання гранту від 500 тисяч до 1 млн грн є фінансування ветераном лише 30% від загальної суми, в той час, як решту 70% компенсує Фонд загальнообов'язкового державного соціального страхування України.

Після підписання меморандуму учасники програми, які отримали грант від 500 тисяч до 1 млн грн, впродовж 6 місяців з дня отримання коштів можуть звернутися до Тернопільської ОВА та отримати компенсацію 50% власного внеску. Кошти відшкодовуватимуться з обласного бюджету.

Аби отримати часткове покриття витрат на власну справу учасники бойових дій чи люди з інвалідністю внаслідок війни повинні надати такі документи:

заяву на розгляд Комісії;

згоду на обробку персональних даних;

згоду про обмін даними щодо гранту між департаментом економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОВА, уповноваженим банком та Тернопільським центром зайнятості;

висновок центру зайнятості щодо виконання умов договору про надання гранту;

копію заяви про приєднання до договору про надання гранту;

виписка з рахунку уповноваженого банку, на який надійшли грантові кошти;

міжнародний номер банківського рахунку, з якого перераховано кошти власного внеску по гранту.